Zoo Empire

Trainer na Zoo Empire

1. července 2008 v 9:02 | Mich@l

Trainer je x TaDy x

Demo Zoo Empire

31. května 2008 v 7:43 | Mich@l
Hratelná ukázka budovatelské strategie, která má ambice získat přízeň hráčů vedle milovaného Zoo Tycoon od Microsoftu. Demo ukazuje kvality herního engine i grafiky, zároveň dává možnost nahlédnout, jakým způsobem si autoři představují zoologickou zahradu a starost o všechna zvířata v ní.
Demo zde

Cheat

31. května 2008 v 7:24 | Mich@l
Peníze: Během hry stiskněte [Shift] + [Alt] + [C] a dostanete $100,000

Zoo Empire - Recenze

30. května 2008 v 16:31 | Mich@l
Zoo Empire je budovatelsko-ekonomická strategie od společnosti Enlight, která nabídne možnost budovat a vést vlastní zoologickou zahradu. K dispozici bude fauna z celého světa (více než 40 živočišných druhů) včetně zvířat volně žijících i ohrožených, jež jinde nejsou běžně k vidění. Pro takové množství zvířat je třeba připravit odpovídající bydlení. Proto tvůrci připravili přes 200 typů budov, klecí, stájí, kotců i akvárií a nechybí ani široké možnosti úpravy terénu. Zdrojem příjmů pro všechno budování, uvelebování a nákup nových zvířat budou peníze od návštěvníků, kteří však zaplatí pouze budou-li naprosto spokojení s tím co uvidí. Proto se nabízí možnost pořádat zábavné show a estrády se zvířaty, které návštěvníky potěší, rozveselí a oni pak rádi přijdou znovu. Součástí Zoo Empire bude i rozsáhlá encyklopedie všech ve hře přítomných zvířecích druhů, u nichž budou uvedeny všechny podstatné údaje. Hra je zpracována kompletně ve 3D, což umožňuje volný zoom a libovolné natočení kamery na jakýkoli kout hráčova zábavního parku.

Od koaly po varana, vyberte si z více než 40 druhů a poddruhů zvířat včetně těch vzácných a ohrožených. Vytvořte ZOO vašich snů se stovkami budov, užitečných prvků a zařízení. Užijte si nenapodobitelné animace ukazující všechny detaily a chování zvířat.

Zdarma stáhnout Zoo Empire...

 
 

Reklama