Roller Coaster Tycoon World

Obrázek ruského kola z RCTW

18. ledna 2015 v 0:13 | Michal
Další nový obrázek z RCTW, který spatřil světlo světa, je fotka obrovského ruského kola. Podobné obří kolo nám přinesl i dodatek Wild ve hře Roller Coaster Tycoon 3. Jen škoda, že není větší a kvalitnější.

Nový obrázek horské dráhy ze hry

4. ledna 2015 v 14:05 | Michal
Již v první části tohoto roku se dočkáme vydání hry Roller Coaster Tycoon World. Dnes tu mám pro vás nepříliš kvalitní obrázek ze hry, na kterém je horská dráha. Nemůžu vám říct na 100% jestli je opravdu z RCT World, ale vypadá to tak. Fotku zveřejnila jedna fan stránka na Facebooku.

Nový obrázek restaurace přímo ze hry

20. prosince 2014 v 15:18 | Michal
Dnes pro vás mám nový obrázek pravděpodobně restaurece přímo ze hry. Již dříve se objevila jako koncept art, ale nyní ji máme krásně ve 3D.

Předobjednávka RCT World začne brzy

14. prosince 2014 v 18:11 | Michal
Máme tu nový obrázek, na kterém jsou tři maskoti, z toho jeden dosud neviděný. Ovšem v dolní části se můžeme dočíst, že brzy začne předobjednávka RCT World. Takže pokud si budete chtít hru předobjednat, již brzy budete mít možnost.
zdroj: Facebook

Další čtyři nové koncepty k RCT World

30. října 2014 v 19:21 | Michal

Mám tu pro vás další čtyři nové koncepty ke hře Roller Coaster Tycoon World. Na prvním můžete vidětněkolik návrhů vozíčků pro horské dráhy, na druhé maskota mývala, na třetím čtyři stánky a na čtvrtém pravděpodobně restauraci.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
zdroj: Facebook

Koncept pokladen u atrakcí

13. října 2014 v 20:29 | Michal

Na internetu se objevil koncept pokladen u atrakcí. Samozřejmě každý styl bude mít svůj.

zdroj: Facebook

Novinky k Roller Coaster Tycoon World

6. září 2014 v 17:35 | Michal
Novinkami k RCTW se to poslední dobou opravdu hemží a stále nás vývojáří bombardují novými informacemi, proto v tomto článku je budu prozatím, dokud nevyjde opravdu něco velkého, shromažďovat.

1.
Stavění horských drah s novými prvky (např. nové druhy vývrtek), jejich přebarvení nebo sdílení svých vlastních návrhů s ostatními hráči bude nyní snažší než kdy jindy.

2.
Už nyní máme potvrzeno, že ve hře budou 3 možnosti pohledu z jízdy na horské dráze, a to 1. osoba, 3. osoba a volná kamera.

3.
Park ve kterém stavíte je obklopen dalšími třemi pozemky, kde mohou stavět vaši přátelé, jiní hráči nebo i vy sami, poté co si je odkoupíte. Navíc všechny budou propojeny jednokolejkou.

4.
Ve hře budou čtyři druhy scenérií - americká, western, scifi a dobrodružství.

více info příště...
zdroj: Facebook

Další nové informace k Roller Coater Tycoon World

3. září 2014 v 13:20 | Michal
V Roller Coaster Tycoon World budeme moci stavět svůj park ve čtyřech typech krajin (les, Canyon, ostrov, sci-fi) a dočkáme se čtyř typů scenérií (Americká, western, sci-fi a dobrodružství). Každá bude nabízet zhruba stejný počet atrakcí, stánků a nových restaurací.

Každá z těchto scenérií má vlastního maskota. Za ta léta jsme ve hře měli tolik postav a snad by měli být i v této hře.

Návštěvníci vašeho parku se také budou více projevovat a dávat najevo své názory. Budete vědět, zda mají hlad, žízeň, nebo jestli budou zvracet po jízdě na horské dráze. Dokonce se mohou počůrat, pokud ve stánkách prodáváte levné nealko nápoje nebo jsou toalety přílíš drahé.

Ještě jednou přidávám všechny čtyři doposud zveřejněné screenshoty, abyste se mohli kouknout, jak jednotlivé scenérie budou vypadat.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
zdroj: Facebook

Nové info o Roller Coaster Tycoon World + nová fotka

2. září 2014 v 13:07 | Michal
V tomto článku se dozvíme nové informace k RCTW, které jsme se mohli přečíst v rozhovoru s producentem Seanem Kennedym a návrhářem Derekem Manningem.

"Ze všeho nejdříve jsme se snažili vylepšit jak vizuální stránku hry, tak i zvukovou. Nový engine je kompletně v 3D, kolotoče, dráhy a scenérie vypadají naprosto fantasticky. Každá z atrakcí má svou vlastní hudbu a když se k ní přiblížíte uslyšíte ji stejně, jako její vrzání a další mechanické zvuky. Při zvětšení na celý park bude samozřejmě hrát theme song"

"K dispozici je také mnohem více postav v zábavních parcích, které můžete přidat. Disneyworld je typickým zábavním parkem. Takže v RCTW si můžete do parku přidat takové maskoty jako jsou Robin Racoon nebo Mickey Mouse. Můžete umístit dráhy, který upozorní na debut Robina v roce 1930, stejně jako postavit sochu, kterou najdete v Disneylandu. Přidáním těchto prvků do hry umožníte, aby váš park vypdal více reálný."

"Proč se tento díl jmenuje World? Jsem rád, že se ptáte! Můžete si vytvořit svůj zábavní park na pozemku, který je připojen (jednokolejkou samozřejmě)k třem dalším. Na těch mohou stavět vaši přátelé nebo lidé, kteří jsou online a vytvoříte tak obrovský park. Ovšem, pokud si myslíte, že se nový RCTW bude podobat SimCity, jste na omylu. Bude se lišit od her společnosti EA."

"Nemusíte hrát s ostatními hráči, pokud nechcete. Bude zde totiž i offline režim.Můžete si našetřit dostatek peněz na nákup ostatních pozemků a stavět na nich, čímž vytvoříte svůj vlastní obrovský lunapark. Ale pokud se rozhodnete hrát online s dalšími hráči, možnost tu je."

Kennedy také nezapomňel zdůraznit, že tým strávil hodně času hraním starších her ​​a mnohé z nich byly zmařeny na nástroje navrhnout vlastní horskou dráhu. On mi dal rychlý náhled na to, jak ji lze postavit v RCTW a je to velmi snadné a intuitivní. Budete mít možnost navrhnout dráhu svých snů s malým zklamáním.

Roller Coaster Tycoon World bude také k dostání na Steamu v roce 2015.
imagebam.com
zdroj (originální článek)

Nové tři screeny z Roller Coaster Tycoon World

1. září 2014 v 21:28 | Michal
Dneska tu pro vás mám novinku k RCT3 World, a to nové tři screeny. Jak můžete vidět z screenu, grafika bude spíš cartoon než více reálná jako u Theme Park Studio a ve hře zase budou různé styly kolotočů. Osobně doufám, že jich tam bude víc než v RCT3 a že zase nebude v nabídce 10 ruských kol, každé jiného stylu. Mohlo by být v nabídce jen jedno, které když rozkliknete, tak si můžete vybrat styl. Uvidíme, čím nás vývojáři překvapí.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
zdroj: Facebook
 
 

Reklama