Roller Coaster Tycoon World

Roller Coaster Tycoon World: dva obrázky horské dráhy

19. května 2015 v 9:50 | Michal
Včera zveřejnily vývojáři další příspěvek a tentokrát mnohem zajímavější. Informují nás, že nyní pracují na vylepšení editoru stavění horských drah. Také zveřejnily dva nové obrázky horské dráhy, na kterých chybí podpory a zem (stále se na nich pracuje). Ovšem ještě na nich nemůžeme vidět všechny detaily a vylepšení, které se chystají udělat, ale i tak vypadají skvěle a s dalším vylepšením budou určitě líp.
imagebam.com imagebam.com

Nový příspěvek o vývoji RCTW

15. května 2015 v 18:25 | Michal
Přes měsíc nevyšla žádná novinka k RCT World, ale nyní vývojáři zveřejnili nový příspěvek na oficiálních stránkách. V něm pouze popisují upgrade nové grafiky, a že najali nový tým, ale nejdůležitější informací je pro nás, že hra se chystá vydat ještě letos, a to i po neustálém odkládání. Příspěvek v angličtině si přečtěte tu.

Jaká bude grafika hry Roller Coaster Tycoon World?

20. března 2015 v 18:09 | Michal
Nedávno byl zvřejněn trailer k RCTW a co si budem říkat, grafika hry v něm vypadala strašlivě. Včera vývojáři zvěřejnili již pátý příspěvek na oficiálních stránkách, ve kterém vysvětlují, jak bude grafika vypadat.

Vývojářům neunikly kritické příspěvky k traileru a uklidňují nás, že ta grafika, kterou jsme viděli v traileru, není konečná a hra takto vypadat nebude. Hra je momentálně v pre-aplha fázi a na grafice se stále pracuje. Pr-alpha verze byla součástí traileru proto, abychom viděli, jaký pokrok udělali.

Hra bude upgradeovaná na Unity 5 Engine a vývojáři doufají, že budou moct vylepšenou grafiku ukázat už toto léto. Kromě vylepšení grafiky se budou snažit, aby vše vypadalo reálněji, ale stále si to udrželo kouzlo série RCT.

Hra nebude zveřejněna, dokud si nebudou opravdu jisti, že je připravená na vydání. Připomínám, že hra měla vyjít začátkem tohoto roku, potom se na Steamu objevilo datum v polovině roku, ale předpokládám ještě další odložení, což mě něvadí, pokud bude hra vypadat reálně a fantasticky.

Pokud nemáte představu, jak takový Unity 5 Engin vypadá, podívejte se níže na video.

Roller Coaster Tycoon World: HW nároky

6. března 2015 v 18:29 | Michal
Ti, co se báli, že na svém počítači nerozjedou Roller Coaster Tycoon World, už nemusí mít strach. Podle traileru i zveřejněných HW požadavků hru rozjede skoro každý, a to i na starším počítači nebo neherním notebooku s integrovanou grafickou kartou.
Minimální hardwarové nároky:
OS: Windows 7
Procesor: 2.3 Ghz Core i5
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: Intel HD Graphics 4000
DirectX: verze 11
Pevný disk: 10 GB volného místa

Doporučené hardwarové nároky:
OS: Windows 7 nebo novější
Procesor: 2.00 Ghz Core i7 nebo lepší
Paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: dedikovaná grafická karta s 1 GB RAM nebo lepší
DirectX: verze 11
Pevný disk: 10 GB volného místa

Nové dva screeny z Roller Coaster Tycoon World

6. března 2015 v 18:09 | Michal
Po včerejším traileru, na který se snesla samá kritika (vůbec se nedivím) tu dnes máme dva nové screeny z Roller Coaster Tycoon World. Na obou se nachází nějaké atrakce, které jsou laděné do určitých stylů. Osobně nejsem fanda ladění atrakcí do různých stylů a radši bych uvítal klasický vzhled s možností dalších stylů a ne jenom jeden vzhled. Podle traileru a těchto screenu opravdu nevím, jestli si hru pořídím.
imagebam.com imagebam.com

Druhý trailer k Roller Coaster Tycoon World

5. března 2015 v 18:42 | Michal
Dnes se na internet dostal druhý trailer k RCTW, kde můžete vidět nové záběry ze hry. Hra je už i na Steamu.

Mě osobně teda spíš trailer od koupi hry odradil než nalákal na ni. Grafika mi přijde horší než v RCT 3.

Druhý trailer k RCTW brzy + obal hry

28. února 2015 v 13:39 | Michal
Vývojáři na oficiálních stránkách zveřejnili nový příspěvek, z kterého se dozvídáme další nové informace.

Již velmi brzy se můžeme těšit na zbrusu nový trailer k RCTW, ve kterém nám ukáží nové záběry ze hry. Konkrétní datum zatím nevíme a ani není jisté zatím oficiální datum vydání hry. Vývojáři si chtějí být jistí, že hra bude vysoké kvality a ne odfláknutá.

Jako další se s námi podělili o verzi obalu hry. Komu se obal líbí může jásat, protože většinu, co na něm vidíte, najdeme i ve hře. Obrázek najdete níže.

Příště se máme těšít na nové informace z vývoje, screenshoty, novinky a další.

Informace o stavbě horských drah + obrázek atrakce Barnyard Basher

7. února 2015 v 19:06 | Michal
Dnes vyývojáří na oficální stránky přidali nový, v pořadí již třetí příspěvek, ve kterém ná představují Roller Coaster Tycoon World. V tomto příspěvku najdete nové informace o stavbě horských drah a obrázek jedné z atrakcí.

Ve zkratce o stavbě horských drah
Ve hře opět budou různé druhy drah (dřevěná, železná,...) s rúznými typy vozíků. Už nebudeme mít pouze přednastavené části drah, které můžete postavit, ale nyní nám vývojáři nabízí úplnou volnost a tím postavit dráhu svých snů. Ovšem pokud budete chtít, měly by být tyto přednastavené části být také k dispozici. Všechny dráhy budou skízdné jako v RCT3

Níže se podívejte na nový screenshoty ze hry, kde najdete atrakci Barnyard Basher s dekoracemi.

Celý příspěvek si můžete přečíst tu v aj.

Fotka z beta vývoje RCTW

1. února 2015 v 13:34 | Michal
Dnes Vám ještě přináším obrázek ze hry RCTW. Nebyl sice vydán oficiálně, ale můžeme na něm vydět horskou dráhu a kus parku. Podle všeho je fotka pořízena ještě z raného vývoje, takže hra bude vypadat líp než vidíte.

Nový artwork k Roller Coaster Tycoon World

31. ledna 2015 v 21:01 | Michal
Dnes byl na oficiální stránce ke hře RCTW zveřejněn nový příspěvek, ve kterém nám byl představen naprosto úžasná artwork. Představuje nám, jak budou ve hře vypadat horské dráhy, všelijaké dekorace a scenérie a dokonce i některé atrakce, hlavně jakým stylem se vývojáře vydávají. Všechno bude o hodně víc reálnější než v předešlém díle. Celý příspěvek v angličtině si můžete přečíst tady.
 
 

Reklama