Roller Coaster Tycoon 3: Soaked!

Vodní park v RCT3 + RCT4 by se měl objevit 22. září 2012

2. srpna 2011 v 11:49 | Michal
Níže se můžete podívat na jeden z úžasný vodní park postavený v RCT3. Kromě toho jsem taky na Facebooku objevil informaci, že by se RCT4 měl objevit v obchodech 22. září 2012.

Aquapark v Soaked

13. září 2009 v 10:03 | Mich@l

Všechny kolotoče z RCT3 Soaked

3. prosince 2007 v 15:45 | Mich@l

Seznam všech atrakcí ze hry Roller Coaster Tycoon 3 Soaked

Adrenalinové atrakce:

Aileron
Řetízkáč, který návštěvníky vyveze do velké výšky a točí se tam. Můžete znát z českých poutí, kam jezdí často pod názvem Around the Wrold, akorát je vyšší než Aileron.
imagebam.com imagebam.com

Discus
Atrakce podobná Revolution z RCT3, akorát je o dost větší a sedačk jsou v kruhu. Sedačky se točí a rameno se houpe.
imagebam.com imagebam.com

Disko
Talíř, který se točí a jezdí po U-rampě. Na obdobnou atrakci můžete narazit i na českých poutích.
imagebam.com imagebam.com

Horské dráhy a skluzavky z RCT3 Soaked!

3. prosince 2007 v 15:44 | Mich@l

Seznam všech Horských drah, skluzavek, transportních drah, vodních drah a ostatních drah z Roller Coaster Tycoon 3 Soaked

Horské dráhy:

Alpine Coaster
Horská dráha, která má dvě stanice. Může sloužit i k přepravě cestujících.

Giant Flume
Podobná dráze Splash Boat z RCT3

Glider Coaster
Lehátková dráha, která má svůj vlastní speciální výtah.

3 trainery do RCT 3 Soaked!

4. listopadu 2007 v 11:10 | Mich@l
ROLLER COASTER TYCOON 3: SOAKED
- Neomezeně peněz
- Neomezeně peněz (jiná verze traineru)
- Odemyká všechny scénáře

Podrobnosti k parkům

4. listopadu 2007 v 10:38 | Mich@l
Tady najdete podrobnosti k parkům, které hrajete v kariéře.

Ještě nějaké info o Soakedu!

8. září 2007 v 8:08 | Mich@l
Vloni na podzim se světu představilo již třetí pokračování velmi úspěšné budovatelské série Rollercoaster Tycoon (recenze) s námětem zábavních parků a stejně jako předchozí díly není ani tento ochuzen o rozšíření v podobě datadisku. Načasování toho prvního na začátek léta není náhodou, neboť se nese ve znamení vodních atrakcí a i byl proto pojmenován výstižně "Soaked". Možná namítnete, že přídavek Marine Mania ke hře Zoo Tycoon už nabídl to samé a s podobnou náplní se brzy přihasí i hra s názvem Marine Park Empire, ale skutečnost je trochu jiná. Zatímco zmíněné tituly jsou postaveny na budování akvárií či nádrží, kde se chovají různí živočichové, RCT3 Soaked je především o plaveckých bazénech, tobogánech a dalších vodních radovánkách pro zástupce rodu homo sapiens.

•Mokrá kampaň
Herní náplň datadisku tvoří nová oddělená kampaň s devíti misemi (v původní hře jich bylo osmnáct). Všechny scénáře obsahují tématické mapy představující například různé ostrovy zasazené do vodní plochy, pouštní oázu, městský park nebo variaci na způsob Lochnesského jezera. Nikdy nezačínáte jen s prázdnou plochou, vždy je k dispozici buď část rozestavěného parku či velká scenérie, která dává jasnou představu, v jakém stylu by mělo být vaše zábavní centrum vystavěno.

Úkoly jsou vesměs obdobné jako v základní hře, což znamená dosáhnout třeba určitého počtu návštěvníků, měsíčních příjmů či celkové ceny parku za pevně dané období apod. Nechybí ani návštěvy různě přísných VIP hostů, kterým se musí váš park zalíbit. Někteří z nich nyní vyžadují přítomnost plaveckého bazénu či koupaliště, čímž vás autoři nenápadně nutí používat nově zakomponované herní prvky.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

V průběhu kampaně jsou novinkou speciální výzvy s volitelnými úkoly. Záleží čistě jen na vás, jestli je přijmete nebo ne, ale určitě se vyplatí věnovat jim svou pozornost. Když vám například městská rada poskytne rozsáhlou marketingovou podporu za to, že zkrášlíte město během jednoho měsíce květinami, je to myslím velmi zajímavá nabídka. Podobně jako když se majetný šejk rozhodne vyplatit bohatou odměnu v případě, že budou postaveny další zábavní atrakce zapadající do stylu jeho paláce.

Informace o Soaked!

28. srpna 2007 v 9:31 | Mich@l
Fakta, aneb co hra přinesla
Datadisk Soaked! je opravdu nadupaný novými atrakcemi, kterých je celých 50. Jedná se převážně o vodní atrakce, jako jsou již zmíněné tobogány, skluzavky, dále různé atrakce jako jsou trampolíny, surfing, seskoky padákem a jiné. Kromě atrakcí ve hře přibyly nové prvky jako jsou Swimming Pool Designer (budování koupaliště) nebo Waterfall Designer (budování vodopádu). Dále přibyla hodně žádaná věc, která chyběla v RCT3 a tou byla možnost stavění tunelů. Jinak si jistě pamatujete na opravdu nádherné ohňostroje, které jste tvořili v editoru, který obsahoval RCT3. Proč to připomínám? Protože do datadisku Soaked! přidali tvůrci nové efekty jako jsou laserové Shows a vodní Shows. Další novinkou je tvorba Shows s kosatkami a delfíny. A samozřejmě nesmím zapomenout na nového maskota RCT3: Soaked!, kterým je postava žraloka.

Závěr
Jak vidíte, tak RollerCoaster Tycoon 3: Soaked! přinesl opravdu hodně. Takže pokud vás chytl RCT3, tak byste neměli váhat, neboť vám datadisk přinese další hodiny a hodiny hraní. Vřele doporučuji!

Wallpaper Soaked!

28. srpna 2007 v 9:23 | Mich@l
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

trainer - Soaked!

28. srpna 2007 v 9:21 | Mich@l
  • RollerCoaster Tycoon 3: Soaked! UNLOCKER TNT, (3kB) » [Soubor ke stažení] «

    Rozbalte do adresáře s hrou (funguje i pro RCT3)
  • RollerCoaster Tycoon 3: Soaked! +1 trainer PiZZADOX, (60kB) » [Soubor ke stažení] «

    F1 = neomezeně peněz
 
 

Reklama