Ostatní Tycoony

Big Biz tycoon

11. května 2008 v 13:46 | Michal
sdsd


Žánr:
Management
Datum vydaní:30. Máj 2002
Stránky hry:www.activisionvalue.com/salespages/bigbiztycoon/
Výrobce:
Activision Value, Animedia Entertainment

Stlač [ENTER] a píš niektorý z nasledujúcich cheatov:

repair - oprava všetkých objektov
mission ok - dokončenie misie
mission cancel - chybné skončenie misie
run mission - prepne misiu
scenario check - log scenário
time
stop - zastaví čas
time default - obnoví čas
time - nastaví násobiteľ času (menšie hodnoty sú rýchlejšie)
level up - skok do ďalšieho levelu
pr up - zvýši PR hodnotenie
pr down - zníži PR hodnotenie
money [#] - dá ti peniaze (# - počet)
beggar enter - žobrák (v niektorých leveloch)
banker enter - bankér (v niektorých leveloch)
angel enter - anjel (v niektorých leveloch)
gangster enter - gangster
(v niektorých leveloch)
thief enter - zlodej (v niektorých leveloch)
merchant enter - obchodník (v niektorých leveloch)

Trainer: zde x a x zde

Airline Tycoon Evolution

11. května 2008 v 13:18 | Mich@l
Představte si, že dlouhé měsíce hledáte práci a nemůžete žádnou sehnat. Najednou Vám však přijde nabídka. Ne na zametání chodníku nebo na místo uklízeče v blázinci, ale rovnou na ředitele začínající letecké společnosti. Nástup do práce je možný ihned v pondělí ráno. V kanceláři Vás již netrpělivě očekává manager letiště, pan Uhrig. Vyslechnete si breafing společně s vašimi třemi budoucími konkurenty (kteří mimochodem přišli k této práci stejně jako vy), ve kterém se dozvíte úkol vaší první mise. Máte do týdne vyřídit deset zakázek na přepravu cestujících.

K dispozici máte svoji útulnou kancelář, ze které budete vaše rostoucí (nebo naopak neprosperující, záleží na vás) impérium řídit. Způsobů jak získat zakázky je mnoho. Můžete provozovat charterové lety pro cestovní kancelář sídlící na letišti. Nabídku letů naleznete na nástěnce u této instituce. U každého letu je uvedena odměna kterou dostanete, penále, v případě nesplnění domluveného letu, a vzdálenost letu. Dále můžete provozovat oblíbené lastmoment nebo přepravovat náklady. Poslední možností jsou stálé linky, které si můžete pronajmout. Na to ale potřebujete slušný kapitál, letový park atd. Měsíční poplatky za pronajatou linku totiž činí až půl milionu dolarů za měsíc.
Hru začínáte s dvěma letadly. Jedno má kapacitu 90 a druhé 180 cestujících. Postupem času zjistíte, že vám letadlo pro 90 cestujících nebude stačit. Pro takový případ je zde několik možností. Za prvé nákupu letadla nového. Ovšem čím je letoun kvalitnější, rychlejší a tišší, tím je samozřejmě dražší. Takže honem rychle zapomeňte na možnost nákupu nového letadla hned na začátku hry. Dále si můžete pořídit letadlo bazarové v leteckém muzeu, ovšem rentabilita takového stroje je silně diskutabilní. Za takové letadlo sice zaplatíte méně peněz, ale o to více zaplatíte za jeho údržbu a spotřebu kerosinu. Jako třešnička na dortu se nabízí poslední možnost, a to vyprojektovat si vlastní letadlo. Můžete modifikovat sedm různých vlastností, skládat dohromady stovky různých dílů a vytvořit tak tisíce kombinací. Pokud se vám přesto nechce pouštět do projektování, můžete si stáhnout další letouny z internetu.

Pomáhat vám přitom všem mohou jak techničtí pomocníci (mobil, notebook, plánovací kalendář), které zakoupíte v Duty Free Shopu, tak pomocníci živí (finanční poradce, poradce pro plánování letů, trenér fitness….), které naopak musíte najmout ve své personální kanceláři a měsíčně je platit. Můžete si například najmout bodyguarda, který při jednání v bance úředníkovi mírně naznačí, že nedat vám úvěr není tak docela dobrý nápad. A co teprve návštěva teroristy, kterého můžete poslat provést sabotáž konkurenci.

Hned vedle Duty Free Shopu se nachází banka, ve které můžete obchodovat s cennými papíry nebo si vzít půjčku. Zdá se vám kerosin který čerpáte do svých letadel příliš drahý? Není nic jednoduššího než si koupit levnější! Bojíte se že na vás někdo pošle teroristu? Zajděte si do bezpečnostní agentury a nechte si třeba monitorovat kancelář!
Ve hře nechybí ani multiplayer, u kterého si zajisté užijete spoustu zábavy! (Mohu jen potvrdit! Nezapomenu na to jak mě chtěl kamarád zabít když jsem mu vyhodil kancelář do vzduchu!).

Blížíme se ke konci a na řadě je grafické zpracování celé hry. V dnešním počítačovém světě plném reálné 3D grafiky, kde se nejméně bez Geforce 4 těžko obejdete, jsem byl zezačátku zklamán poněkud zastaralou VGA grafikou. Ale asi tak po pěti minutách hraní zjistíte, že s animovanými postavičkami, podobajícími se Pankrácovi, si užijete hodně zábavy a nakonec budete rádi, když si tak na pár chvil odpočinete od reality. A navíc, na hraní nemusíte mít super nadupané dělo, ale v pohodě vám stačí Celeron 200 MHz s 2 MB grafikou.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Skateboard park tycoon

4. května 2008 v 7:12
Dobrovolně si protáhnout na dvojnásobek taneční je asi stejná zábava, jako hrát déle než dvě hodiny libovolný titul z dílny nechvalně proslulé spolupráce Cat Daddy Games a Activision Value divize. Pravda,
hop
potenci by i exministr Březina mohl těmto budgetovým vývojářům a distributorům závidět, k čemu je ale potence, k
dyž výsledkem je stále a znovu nula. Recyklace v podobě druhých dílů, které jsou až na jednu dvě minoritní změny se svými předchůdci doslova shodné (například Golf Resort Tycoon 2) je pak vrcholem neumětelství a nekonečné vypočítavosti. Do řady nevydaře
Jsou překvapení příjemná a nepříjemná. Skateboard Park Tycoon 2004 se naštěstíných pokusů o zaujetí hračičkovského publika a zároveň poměrně široké komunity skejťáků se přede dvěma lety zařadil i Skateboard Park Tycoon, který si na BonusWebu sice v rámci sázky s redakcí dnes již neexistujícího webu iGames vysloužil recenzi dlouhou nekonečných 10 000 znaků, hodnocení však nebylo nijak zvlášť pozitivní a nulová očekávání tak provázela i nedávno vydané pokračování s číslovkou 2004 v názvu.
jedem
neřadí do škatulky k náletu roje zdivočelých včel či nálezu obřího ptačího exkrementu na předním skle zánovního automobilu. Ano, zní to neuvěřitelně, ale SPT2004 nejenže není adeptem na nejhorší budovatelskou strategii roku, ale dokonce si v rámci budgetového žánru vede přímo výtečně.
Začátky nikoho zvlášť nepřekvapí. Absentuje jakákoliv intro sekvence, menu pak dává vybrat v podstatě jen mezi volnou hrou a sérií misí. Prvně jmenovaná možnost obsahuje celkem osm prostředí, v nichž je možné vybudovat vlastní skate park, vystavět v něm nejrůznější rampy, zábradlí, lavičky, skokánky a další propriety, následně se přepnout do pohledu první osoby a vlastnoručně si ve svém ráji vyzkoušet širokou škálu triků a fintiček - buď jen tak nezávazně, nebo v rámci soutěže s počítačovými skejťáky. To není nic zvlášť objevného, trochu zbytečné je jen uzamčení všech prostředí, do nichž se hráč nepropracoval v kampaňovém módu, takže si v praxi musí sérií misí projít každý, kdo se chce ponořit alespoň trochu do hlubin SPT2004.
wow
Kdo by však očekával sérii nudných úkolů ve stylu naprosté většiny tycoon klonů, bude příjemně překvapen. Kampaň je značně variabilní, a to jak co se prostředí týče (byť se vždy pět misí odehrává v totožném prostoru, takových míst je celkem osm), tak i co do stylu hraní jednotlivých misí. Budovatelské, kdy cílem je vystavět skate park o určité hodnotě či počtu návštěvníků, tvoří jen malou část z celkové sumy úkolů. Mnohem zábavnější jsou sportovní exhibice, kdy je cílem za určitý čas předvést co nejvíce divácky atraktivních triků, soutěžit lze v jízdě na čas po ne zrovna umetených cestičkách skrzevá park a městskou zástavbu, popřípadě sbírat v drsném časovém limitu zlaté mince. Mezi lahůdky pak patří mód "Monkey Sees Monkey Does", v němž jde o to předvést stejné triky, jako opička, která jede před hráčem - je nutné si zapamatovat jejich pořadí a funkční klávesy a provést je na stejných místech. Originalitu nepostrádá ani varianta na "Capture the Flag", v níž musí hráč postavit skokánky tak šikovně, aby se během jedné jízdy dokázal dostat hned na několik obtížně přístupných míst, která jsou označena vlaječkami.
uhni
Nedostatkem invence tedy autoři netrpěli. Bohužel, koncept jejich hry lze považovat za chytrý jen velmi obtížně. Jak budovatelská tak sportovní část nejsou příliš propracované a samy by v konkurenci ostatních titulů neuspěly. Stavba skate parku je mimořádně otravná, neboť rozdíly mezi různými druhy ramp, skokánků, nájezdů, zábradlí a dalších příležitostí pro skejťáky, aby předvedli své umění, jsou malé a na miniaturních obrázcích ve stavěcím menu se těžko poznají. Ke stavbě každého jednoho objektu je pak navíc potřeba minimálně o jeden klik více, než by bylo nezbytně nutné, a hra si objekty nepamatuje, pouze za pomoci klávesové zkratky. Vyrobit tak obstojnou U-rampu ne úplně jednoduchého tvaru či sérii několika po sobě jdoucích skokánků je bída a utrpení.
Vedle široké nabídky zmiňovaných míst pro ukojení skejťáckých potřeb už lze jen sem tam rozestavit nějaké to občerstvení a pár druhů obchodů, tím ale veškerá interaktivní část končí. Aby se neřeklo, občas se přihlásí nějaký ten sponzor, hráč mu postaví stánek v areálu a on mu za to odvádí peníze, to je ale jen chabá záplata na fakt, že zde není žádný mikromanagement zaměstnanců, nelze se podívat na jednotlivé návštěvníky a jejich úspěchy, či podnikat nějaké propagační kroky.
já
Nezbývá, než sledovat útrpně pomalu rostoucí (v lepším případě) křivku financí a "těšit se" na výstavbu nového megalomanského skokánku, který zvedne rating parku o jeden či dva bodíky…
Oproti koncentrované nudě části stavěcí jsou závody nejrůznějšího druhu příjemným zpestřením. Hra disponuje širokou škálou různých skoků, mezi kterými nechybí základní a snadno proveditelné triky jako Indy, Nose či Tailgrab, ale ani skoky o poznání složitější, při nichž se jezdec ve vzduchu točí do neuvěřitelných poloh (Madonna, Rocket či Christ by v reálu skutečně stály za vidění a obdivný potlesk). K hratelnosti nelze mít prakticky žádnou vážnější výtku - snad jen slidovacím trikům po zábradlí či okrajích chodníků by slušela lepší ovladatelnost. Problém této části hry je jediný a jmenuje se Tony Hawk's Pro Skater. Kdo by si chtěl koupit Skateboard Park Tycoon 2004 pouze kvůli sportovní části (a dost těžko si lze představit někoho, kdo by stál více o nevábné stavění), narazí na těžké rozhodnutí. Když už neinvestovat spoustu peněz do čtvrtého dílu, proč si neudělat
čas
dobře nedávno zlevněnými díly předchozími, které i přes své relativní stáří strčí SPT2004 do kapsy?
Zkrátka a dobře, ačkoliv Cat Daddy Games nelze upřít nedostatek snahy a na jejich obyčejně bídné poměry i dostatek dobrých nápadů co se konceptu hry týče, Skateboard Park Tycoon 2004 nemá valnou budoucnost. Stavěcí část je nudná a propojení se sportováním je na nízké úrovni. Jako samostatné skejťácké závodění si pak hru koupí v konkurenci bezvadného THPS skutečně jen málokdo. Audiovizuálně průměrná budgetovka zkrátka špičkovým áčkovým produktům konkurovat nemůže.

Cheaty: Ve vzduchu se snažte udělat co nejvíce triků, při dopadu pak stiskněte klávesu Enter - měli byste získat hodně peněz.

Freight Tycoon Inc.

3. května 2008 v 11:01 | Mich@l
inc."Freight Tycoon Inc. je ekonomická strategie, v níž se hráč stane majitele dopravní společnosti. Jeho úkolem je tudíž najímání a řízení zaměstnanců, kteří se starají o dopravu zboží v rámci jednotlivých zakázek. Jejich vyhledávání a získávání je zase úkolem pro hráče, který se musí dále starat o strategické plánování, zajišťuje vozový park a řeší celou řadu každodenních problémů, které z podnikání vyplývají.

Hra se z ranku klasických tycoonů snaží vymanit důrazem na detaily jako je navrhování vlastních reklamních kampaní, osobní jednání se zákazníky atd. Hra je postavena na enginu, který podporuje řadu moderních technologií a dokáže vyprodukovat realisticky vyhlížející 3D herní prostředí, které se bude v průběhu hry měnit s ubíhajícími roky a také vlivem hráče a jeho úspěšné, či neúspěšné podnikatelské činnosti..."

Cruise ship tycoon

29. dubna 2008 v 15:38 | Mich@l
lod
Popis hry: Budovatelská strategie, v niž si budujete svou výletní loď.

Recenze: >> ZDE <<

Cheaty:

Během hry napište jeden z následujících cheatů pro aktivaci příslušné funkce:

IAmACheater - zapne cheat mode
GameDebug - zapne herní debug mód
EngineDebug - zapne engine debug mód
CatDebug - zapne všechny debug módy a cheat mód
MovieCapture - zapne přehrávání

Po aktivování předešlých cheatů jsou aktivovány následující kombinace kláves:

[Ctrl]+[Shift]+[ * ] - dostanete více peněz
[Ctrl]+[Shift]+[F11] - zapne čtverce a přidá více peněz
[Ctrl]+[Shift]+[K] - přechodná změna počasí
[Ctrl]+[Shift]+[F9] - zapne čtverce na objektech
[Ctrl]+[Shift]+[F10] - zapne čtverce na objektech
[Ctrl]+[5] - vyčerpáte všechno palivo
[Ctrl]+[6] - srazíte se s ledovcem
[Ctrl]+[7] - srazíte se skálou
[Ctrl]+[8] - ztratíte se v moři bez cesty domů
[Tab] - změní pohled na Mmsux mód
[Ctrl]+[Shift]+[F8] - neznámý efekt
[Ctrl]+[0] - neznámý efekt

Golf resort tycoon

29. dubna 2008 v 15:24 | Mich@l
Žánr: budovatelská strategie
Minimum: Pentium II 300 MHz, 64 MB RAM, Windows
Doporučeno: Pentium III 550, 128 MB RAM
3D: ne
Multiplayer: ne
Homepage: http://www.activisionvalue.com/salespages/Golf/Golf.htm.
Výrobce: Cat Caddy Games
Distributor: Activison

Před několika málo týdny se objevilo na Internetu několik informací o novém projektu Sida Meiera s názvem Sim Golf. Opět se opěvovala genialita Meierova myšlení, ovšem ejhle - právě v té době vydala poněkud neznámá firma Cat Caddy Games hru Golf Resort Tycoon, která je mimo jiné taktéž inspirována golfem.

Golf Resort Tycoon vychází z klasického základního systému budovatelských strategií. Vaším úkolem je tedy budovat a budovat v naději, že jednou váš výtvor proslavíte a stanete se bohatými a známými. Tentokrát ovšem nebudete stavět zábavný park, zoologickou zahradu či města, ale něco úplně jiného - golfový areál. Inu, proč ne? Golf je sport kolem kterého se točí obrovské sumy peněz a proto je i pro mnoho lidí a společností ve skutečném životě velice zajímavý. A stejné je to i v Golf Resort Tycoon.Žánr: budovatelská strategie

Minimum: Pentium II 300 MHz, 64 MB RAM, Windows
Doporučeno: Pentium III 550, 128 MB RAM
3D: ne
Multiplayer: ne
Homepage: http://www.activisionvalue.com/salespages/Golf/Golf.htm.
Výrobce: Cat Caddy Games
Distributor: Activison

Před několika málo týdny se objevilo na Internetu několik informací o novém projektu Sida Meiera s názvem Sim Golf. Opět se opěvovala genialita Meierova myšlení, ovšem ejhle - právě v té době vydala poněkud neznámá firma Cat Caddy Games hru Golf Resort Tycoon, která je mimo jiné taktéž inspirována golfem.

Golf Resort Tycoon vychází z klasického základního systému budovatelských strategií. Vaším úkolem je tedy budovat a budovat v naději, že jednou váš výtvor proslavíte a stanete se bohatými a známými. Tentokrát ovšem nebudete stavět zábavný park, zoologickou zahradu či města, ale něco úplně jiného - golfový areál. Inu, proč ne? Golf je sport kolem kterého se točí obrovské sumy peněz a proto je i pro mnoho lidí a společností ve skutečném životě velice zajímavý. A stejné je to i v Golf Resort Tycoon.

Hra samozřejmě nabízí několik módů, konkrétně pak dva - Instant Action a Challenges. První ze dvou jmenovaných vám nabízí zcela nezávazné hraní, druhý mód pak obsahuje několik různých scénářů, které musíte splnit (například vybudovat devíti jamkové hřiště či pěti hvězdičkový a tím pádem ten nejluxusnější golfový areál). Vždy dostanete na začátku výběr ze tří obtížností, které se od sebe liší sumou peněz, kterou máte od počátku k dispozici (a to je na dlouhou dobu také poslední rozdíl). Máte tedy peníze, nějaký ten pozemek (může se nacházet na malém ostrůvku, v horách, terén samozřejmě dle libosti upravovat) a k tomu odhodlání vybudovat to nejlepší golfové hřiště na světě (tedy, jak kdo :-). Protože je Golf Resort Tycoon budovatelskou strategií, strávíte nejvíce času právě výstavbou všelijakých budov, obchůdků a především pak golfových hřišť. Existuje několik typů golfových hřišť, které se liší velikostí (přesněji řečeno počtem odpalů nutných k jejich úspěšnému dokončení) a také sumou peněz, za kterou je možno je vybudovat. Výběrem jednoho typu však samotná výstavba hřiště nekončí - musíte dráhu natáhnout či zatáhnout do stran a nakonec umístit také samotnou jamku. Aby hřiště nevypadalo všedně, můžete jej zpestřit umístěním několika "pastí" na hráče, jako jsou vodní příkopy či písečné duny (bunkry) a kromě toho můžete do okolí vysázet třeba několik málo stromů (to proto, aby měli golfisté horší výhled :-), přidat cestičky, keříky… V tomto ohledu však hra nenabízí tolik možností a voleb jako například Rollercoaster Tycoon. Ještě se zmíním o jedné zajímavosti související s výstavbou cest - popravdě se totiž s nimi nemusíte ani trochu obtěžovat, golfisté a návštěvníci vašeho golfového areálu stejně chodí po trávě (což je ale pravda tak trochu pochopitelné :-).

Pokud již máte vystavěné nějaké to hřišťátko, přichází první golfisté. Většinou jsou to zprvu samí amatéři, kteří se tak sice navenek opravdu chovají a tváří, ale v jádru jsou to rozmazlenci :-). Abyste uspokojili jejich potřeby, musíte neustále stavět nová a nová hřiště, a co je horší, také spoustu hotelů, záchodků či tréninkových místností (bublina, která se čas od času objeví nad jejich hlavami, vám má vždy naznačit, co je na areálu špatné, co by se mělo dokoupit či postavit…). Pro ty méně zkušené golfisty pak mimo jiné i speciální výcvikové kluby. Budov tohoto typu najdete ve hře opravdu velice slušný počet, GRT se však od ostatních budovatelských titulů liší absencí výzkumu, což je však vhledem k zasazení hry do prostředí golfového areálu pochopitelné. Ještě se vrátím ke golfistům, jakožto k osobám, které využívají služeb vašeho parku. Na jejich pošpinění musím říct, že vám celé hřiště ničí svým hraním (tedy o to se spíše starají krtci a jiná zvířata, ale i lidé se na tom podílí) a tak je nutné najmout nějaké ty lidičky, kteří se o trávník na hřištích budou starat (to znamená zabíjet zvířata a lidi :-), sekat trávník, zalévat ho). Jedinou potěšující zprávou je, že každý golfista má vlastní osobnost, má jiný golfový styl, je jinak schopný a jinak reaguje na vzniklou situaci (proto je velice zajímavé vybrat si jednu oběť a chvíli ji pozorovat - zjistíte, jak hraje, nezapomenutelné jsou akty zlosti či naopak radost po nevydařeném respektive vydařeném úderu). Navíc vám pak hra nabízí u každého z golfistů několik ukazatelů, které značí jak je šťastný, hladový, jaký má pocit z vašeho parku a co mu chybí atd. K dispozici pak jsou ještě také různé statistiky (finance, názory návštěvníků), informace o aktuální počasí a jiné doplňky.

Dobře to zní a dobře se to taky hraje - to si můžete být naprosto jisti. Golf Resort Tycoon je hra docela zábavná a pokud milujete budovatelské strategie stejně jako já, nudit se u ní rozhodně nebudete (a nebudete se nudit i když budovatelské strategie nemilujete, věřte mi :-). Je pravda, že jsem za celou dobu hraní objevil několik málo chybek a dokonce přišel na systém, jakým se dá celá hra bez sebemenších problémů dohrát. Vám ho ale samozřejmě neprozradím a nepřijdete-li na něj, budete se jistě fantasticky bavit. Ještě se zmíním o další "chybce" a to v podobě grafické úpravy - ta je dle mého soukromého názoru snad horší než v RCT (alespoň že hra nabízí více rozlišení a je tedy hratelná i na počítačích s většími monitory). Navíc animace jsou opravdu hrozné a když vidíte několik za sebou stojících golfistů provádět ten samý pohyb, moc dobře vám z toho nebude (animaci kterou musím naopak pochválit je samotné zahrání míčku - vypadá docela věrohodně a hlavně by bez ní hra nebyla zcela realistická, což je velice důležité). Právě proto jsou grafika a s ní související animace jedny z mála věcí, které mě celou dobu hraní vadily (upozorňuji, že na obrázcích hra vypadá minimálně o třídu lépe než ve skutečnosti, takže se nenechejte zmást :-). Kritika by měla padnout také na hardwarovou náročnost hry - údaje uvedené v tabulce berte prosím hodně z rezervou, protože i na rychlejším PC se hra po několika hodinách hraní začne kousat (můžete sice namítnout, že to dělá většina her, ale pokud vezmeme v úvahu, že RCT se dalo rozběhnout plynule i na Pentiu 200, je to opravdu rozdíl :-). Alespoň trochu vyzdvihnout pak musím hudbu se zvuky, které hru příjemně doplňují a nijak zvlášť nenarušují herní atmosféru, také menu je velice pěkně udělané.

Podtrženo a sečteno je Golf Resort Tycoon dobrou budovatelskou strategií, která má jistě šanci zaujmou minimálně každého fanouška tohoto herního žánru. Ani ostatní hráči by touto hrou neměli pohrdnout, protože po sečtení všech plusů a mínusů mohu s čistým svědomým říci, že se jedná o titul nadprůměrně kvalitní a dobrý :-).
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Deep Sea Tycoon 2

29. dubna 2008 v 15:12 | Mich@l
2deep
Popis:
Pokračování Deep Sea Tycoon přivede hráče stejně jako předchozí díl do podmořského světa, kde budete mít možnost vytvořit podvodní ráj dle svých představ. Budete moci plavat s velrybami, jezdit na želvách, hrát si s delfíny a mantami. Ve hře je třicet misí od Karibiku po Hawai, Stingray City, Turtle Farm, Whale Dive, Dolphin Rides, Manatee Paradise a další.

Demo:
>> zde << (32Mb)

HW požadavky:
Pentium 800 MHz
Windows 98/ME/XP/2000
64 MB RAM
4x CD-ROM
DirectX 9
DirectX 9 Compatible 3D video and sound card (16 MB)
500 MB Hard Disk space
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Deep Sea Tycoon

29. dubna 2008 v 15:00 | Mich@l
deep sea tycoon
Popis:
V této hře se podíváme do podmořského města které si sami vybudujeme. Můžeme si vybrat mnoho cest jakými se vydáme.Můžeme se stát válečníky,kteří neznají slitování,těžaři,které nezajíme příroda,či zarputilými ochránci přírody.
Hra také nabízí mnoho zajímavých charakterů,třeba mluvícího delfín,atlantského válečníka,či šíleného vědce.Hra obsahuje čtyři módy.
Naučné mise-Prostě naučné mise kde se naučíte ovládání hry navíc vás zasvětí do mnoho věcí týkajících se hraní.
Samostatné mise:Tady si prostě vyberete jednu misi a snažíte se splnit úkol který dostanete který dostanete na začátku mise. Mise jsou rozdělený na několik skupin.to samé je u příběhu.
Bedna s pískem: Prostě volný mód.Vyberete si jednu mapu a začnete si stavět jak se vám líbí,pokud to rozpočet dovolí.
Příběh:Klasická kampaň.Vyberete si jednu skupinu,třeba válečnou a plníte mise.Skupiny jsou tři.V každé je deset misí a jedna bonusová.
Budovy se dělí na válečné,turistické,obchodní,obytné,zvířecí,výrobní a těžební
zajímavá je také možnost vykopávat poklady.které můžete zpeněžit

Hw Požadavky:
Pentium 350 MHZ
Windows 98/ME/XP/2000
32 MB RAM
4X CD ROM
DirectX 9
DirectX 9 Compatible 3D video and sound card (16MB)
Mouse
Keyboard
175 MB of Hard Disk space

Demo: >> Stahuj << (44Mb)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Circus Tycoon

26. dubna 2008 v 10:39 | Michal
Popis hry:
Povedená tycoonovka z cirkusáckého prostředí.

HW Požadavky:
233 Mhz CPU, Windows 95/98/ME/2000/XP, 32MB RAM, (Win 2000 - 64 MB, Win XP - 128MB), 350 MB HDD, 4 MB Video Card with Direct X 8.0 support

Cheaty:
Po napsání některého kódu zmáčkněte [Enter]:
cash - $10 000
fame - zvýšení slávy
pactice - zvýšení praxe
sad - všichni budou deprimovaný
happy - všichni budou šťastný
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Cinema Tycoon

26. dubna 2008 v 10:35 | Mich@l
cinema
Popis hry:
Jednoduchá hra, kde se staráte o své kino.

HW Požadavky:
OS: Windows 98, Windows 2000, Windows XP, Windows Me, Paměť: 128 MB, CPU: P3 800

Demo: >> stahuj << (15Mb)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama