Ostatní Tycoony

Water Park Tycoon

7. února 2015 v 18:47 | Michal

Popis
Ve hře Water Park Tycoon je Vaším úkolem provozovat vodní park. Budete stavět bazény, můžete si vybrat ze spousty vodních atrakcí, tobogánů, dekorací, stánků a dalších věcí spojených s vodním parkem.

Oficiální stránky
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Urlaubsparadies Tycoon 2011 (2010)

2. ledna 2011 v 10:42 | Michal

Popis: Jste majitelem plážového letoviska! Postavte 5-hvězdičkové hotely, kontrolujte čistotu pokojů a potřeb návštěvníků. Stanovujte ceny za suvenýry, služby a výlety na ostrově. A nezapomeňte inzerovat váš resort, protože reklama je klíč k úspěchu!

* Desítky hotelů a pláží v okolí
* ekonomický systém: Akcie, slevy, úvěry, reklama
* Více než 20 scénářů a volná hra

HW nároky:
System: Windows XP(sp2), Vista
Processor: PIII 1GHz
Memory: 512 Mb
Video: 128 Mb
Gameplay:

Alcatraz Tycoon (2010)

30. prosince 2010 v 11:28 | Michal

Popis: - Ovládáte Alcatraz od jeho počátků v roce 1934 až do jeho ukončení.
- Realistické 3D "Virtuální Alcatraz".
- Hrajete prostřednictvím řady stále obtížnějších scénářů a zdokonalujete své dovednosti ve hře.
- Pozice strážení věže a dalších zařízení na ostrově.
- vše v interiéru je autentické s Alcatrazem.
- Udržujte vězně pod kontolouu a přibírejte výtržníky do basy.

Hw Požadavky:
Windows XP / Vista / 7
2 GHz CPU
512 MB RAM
128 MB DirectX compatible video card
DirectX compatible sound Card
Direct X 9.0c
520 MB HDD
DVD-ROM
Gameplay

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Seaworld Adventure Parks Tycoon 2

12. srpna 2010 v 11:45 | Michal

V této hře máte možnost si vybudovat a řídit svůj vlastní Vodní svět. Je to pokračování hry Seaworld Adventure Park Tycoon, a toto pokračování je ve 3D.

Stavte skutečné vodní dráhy a další atrakce, pozvěte hodty na Stadión, stavte horské dráhy, vodní jízdy, a ještě mnohem více, ale do té míryaby byli Vaši hosté spokojeni. SeaWorld Adventure Parks Tycoon 2 nabízí mnohem více funkcí, jako trénování zvířat, ochrana zvířat, více vodních atrakcí se zvířaty, nové mapy a mnoho dalších.

Cheaty: Počase hraní stiskni [Shift]+[Alt]+D. Potom budeš moct používat nasledující klávesy:

[Shift]+[Alt]+[4] - pridá $5000
[F] - mřížkové zobrazení
[W] - celé
[T] - zobrazí FPS
[1] - názor 1
[2] - názor 2

Trainery: TADY

HW Nároky: Windows 98, 2000, ME, XP /Processor: Pentium III 400 Mhz RAM: 128 MB /Hard Drive: 600 MB free CD-ROM: 8x /Video Card: 16 MB DriectX Compatible
Gameplay

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fairy Godmother Tycoon

5. června 2010 v 9:40 | Michal
Fairy Goodmother Tycoon je budovatelská strategie, která byla vytvořena Toddem Kerpelmanem a vydána Electronic Arts 30. dubna 2007. Hra je postavena na vedení úspěného obchodu s lektvary.

Demo ke stažení (40Mb) >> zde <<


HW Požadavky:
Win98/ME/2000/XP/Vista, Pentium III 700MHz, 256 MB RAM, DirectX 7.0, Video Card


Trainer: >> zde <<


Trailer:

Wine Tycoon (2009)

30. ledna 2010 v 14:48 | Michal
wine

Se zajímavou strategií vyšla na trh firma Got Games. Její titul Wine Tycoon je totiž o pěstování vína v deseti nejdůležitějších francouzských vinařských regionech. Nejprve musíte zřídit vinohrad, pěstovat víno a starat se o něj po celý rok, sklidit a pak z něj produkovat známé značky jako Bordeaux, burgundské nebo šampaňské.

Cílem hry je stát se nejmocnějším producentem vín, skutečným vinařským baronem. Ve hře, stejně jako ve skutečnosti, má každá vinařská oblast svůj specifický styl, rostou zde odlišné hrozny, během hry si vyvíjíte různé skilly na pěstování těch nejlepších. Samozřejmě se musíte starat o odbyt a zajímat se o to, po jakých druzích vín je poptávka.

Trainer: ZDE - peníze
Gameplay

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Thrillville: Off The Rails

14. srpna 2009 v 9:08 | Mich@l

Oficiální web TaDy

Tato hra je na PSP

Galerie obrázků TaDy

thrillville
Pohledem na okolní obrázky se jistě stejně jako řada dalších neubráníte dojmu, že Thrillville: Off The Rails je jen dalším klonem úspěšné série RollerCoaster Tycoon (resp. Theme Park), jehož přepracování vlastně nikdy nedopadala dobře. Toho si ale byli tvůrci tak nějak vědomi, proto svou hru posunuli o kousekdál - i když bude základem skutečně obří zábavní park, na celou věc budete nahlížet z trochu jiné perspektivy. Přirovnáno k herním klasikám by se jednalo nejspíše o nějakou hraniční linii mezi již zmíněným Rollercoaster Tycoonem 3 a nedávným Rayman Raving Rabbids (recenze).

Roller coaster tycoon

17. září 2008 v 7:29 | Michal

RollerCoaster tycoon 1

RollerCoaster tycoon 1 je první z řady RollerCoaster tycoon. Nikdo v té době jetště nevěděl, že to půjde až takhle daleko a že z ubohoučké 2D grafiky se dostanou na 3D grafiku. Někdy bv prvním díle vypadá, jako by ani 2D grafika neexistovala....

V prvním díle jsou poměrně primitivní typy drah i stánků s obřerstvením, o lidech ani radši nemluvme. Ale i přesto si tato hra zaslouží velký obdiv, jelikož se dostala až do dnešní, skoro po celém světě známé podoby. Znám i spoustu lidí, kteří ji ještě dneska s velikou oblibou hrají, i když vlastní třetí díl. Ptoto se tedy této hře nevysmívejme a podívejme se toršku do jejího nitra...

Hra působí trošku primitivně, ale to vůbec nevadí. I trochu obraz a stínování v té době jejího vzniku trošku pokulhávalo (jak vidíte z následujícího obrázku, že se dráha leskne i tam , kde nemá). Dalo se stále s ní pracovat. Vždyť i ty stromy trošku vypadaly, někdy i řešení problémů bylo trošku složitější. Třeba když se vám ztratil jeden návštěvník, trvalo vám skoro půl hodiny, než jste ho v tom velikém parku našli a další půl hodinu, než jste v tom nepřehledném panelu nástrojů našli něco, čím byste ho mohli uchopit a přesunout.

To však již dnes nedělá takové potíže, protože panáčci se již tolik nestrácí, možná si pořídili mapy :-)
Na závěr vám předvedu ještě několik obrázků z téhle velice populární hry...
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Transport tycoon

11. května 2008 v 13:58

Popis

Transport Tycoon je velmi stará budovatelská strategie z dílny Mirco Prose a Chrise Sawyera. Podle mého názoru ale pořád ještě nejlepší i když rok vydání je myslím 1993. Zatím žádná z podobných her mě nedokázala tak zaujmou a bavit skoro do nekonečna. Jde o to, že vy jste šéf dopravní společnosti a vaším úkolem je nezkrachovat a vydělat co nejvíce peněz. Máte k dispozici jak suchozemskou dopravu (auta, vlaky), tak i leteckou a námořní. Na ostrově jsou rozmístěny města a továrny a vy musíte vozit zboží například z uhelného dolu uhlí do elektrárny nebo třeba obilí z farmy do továrny na potraviny, které pak můžete zase vozit do větších měst. Můžete se ale zaměřit také na osobní dopravu, autobusy a letadla především. Doporučuji ale začít s vlaky, uhelné vlaky vydělávaji v průměru nejvíce.

Hra začíná v roce 1950 (první verze transport tycoonu v 1930). K dispozici máte staré autobusy a parní lokomotivy. Časem se dostáváte k čímdál modernějším dobám - doby se staví modernější, k dispozici je nová technika atd. Dokonce se dostanete až do dob, kdy všude jezdí elektromagnetické vlaky nebo jednokolejky, létají letadla podivných tvarů a pokud máte zaplé katastrofy, můžete spatřit i UFO. Postupem času samozřejmě vaše dopravní prostředky stárnou, tak je potřeba je vyměnit. Do hry se také zapojuje umělá inteligence - nepřátelská firma. Můžete jich proti sobě mít až osm. Dělají vlastně úplně to samé co vy. V této verzi tycoonu máte tu výhodu, že můžete nepřátelskou firmu koupit.
Tato hra byla vyvinuta pro systém MS-DOS, takže se nedivte nad grafickým spracováním. I přes to je na svou dobu velmi pokroková, propracovaná a mě se dokonce i to grafické provedení líbí. Celou hru podbarvuje příjemná midi jazzová hudba, takže hra příjemně plyne. Tycoon má opravdu mnoho možností, různých vychytávek atd. Ve verzi deluxe vám nabízí dokonce 4 různá prostředí: Jarní (klasika, zelená tráva atd.), zimní, pouštní a zem hraček (šílenost). Ještě bych rád vyzdvihl chybovost hry. Za celých těch 12 let, co hraji tycoon mi totiž ani jednou nespadl, nekousl se nebo neprovedl něco neočekávaného. Hra běží v rozlišení 640x480 a 256 barev a dokonce podporuje hraní přes síť s jedním spoluhráčem přes protokol IPX.

Systémové Požadavky

Minimální konfigurace: 386 @ 80MHz, 8MB RAM, MS-DOS či Windows, 10MB volného místa (ale i méně), 1MB graf. karta, zvuková karta, myš. Tato verze je ale určena pro Windows XP, dosovou můžu dodat, pokud jí ještě seženu.

Instalace pro Windows XP

Stáhněte si nejprve soubor ttdxreg.rar, ve kterém najdete informace do registrů a dvakrát poklepejte a dejte Ano. Poté stáhněte hru (ttdx.rar) a rozbalte ji v nějakém adresáři. Jděte do složky hry a nastavte u ttdpatchw.exe ve vlastnostech kompatibilitu pro windows 95 a 256 barev na 640x480 (viz. screenshot). Poté už můžete přes tento exe soubor hru hrát.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Big Biz Tycoon 2

11. května 2008 v 13:54 | Mich@l
2big
Žánr:Management
Datum vydaní:12. Jún 2003
Výrobce:Activision Value

Cheaty: V adresáři c:Program FilesActivision ValueBig Biz Tycoon 2ResourcesGamedataproducts jsou nadefinované všechny produkty. Stačí jenom je otevřít v obyčejném editoru a pozměnit pár čísel. Dá se změnit doba a cena výzkumu, reklama, distribuce a mnoho dalšího. Hlavně distribucí se dá vydělat hodně peněz.

1,5 miliónu dolarů :
Pokud chcete mít hned na začátku hry 1.5 miliónu dolarů, spusťte hru s parametrem mo_money. Příklad : C:BigBizTycoon2BigBiz2.exe mo_money

Trainery: zde xxxx...
 
 

Reklama