Aktuálně na blogu

Mohl by mi někdo poradit kde stáhnout Wildlife Park2/ Wildlife Zoo

1. března 2010 v 15:32 | Michal
park2
Prosim vás nevíte někdo kde bych stáhnul Wildlife Park 2/ Widlife Zoo ??? Zkoušel jsem to jak z Uloz.to tak i z Thepiratebay.org a ani jedno mi nešlo .... Jestli byste to věděli tak to sem prosim napište a ještě jestli byste mohli - jak to mám nainstalovat ... předem děkuji tomu kdo mi pomůže !!

Video RCT4

10. listopadu 2009 v 7:31 | Michal
Tady je nějaký video napodobeniny RCT4 sice RCT4 zatim vyjít nemá ale kdyby vypadal takhle !!!Fandové chtějí Roller Coaster Tycoon 4

10. listopadu 2009 v 7:24 | Michal
RCT4
Hra RollerCoaster Tycoon, simulátor zábavního parku, má své početné fanoušky dodnes. Přitom první díl vyšel v roce 1999 a následovaly další dvě pokračování. S celou sérií je spojováno jméno Chrise Sawyera, který celý koncept RollerCoaster Tycoon vymyslel, a který teď fanoušky povzbuzuje v tom, aby zburcovali Atari a mohlo se začít pracovat na čtyřce.

Atari, které vlastní na hru práva, se ovšem nechalo slyšet, že další hru z této série neplánují a přesvědčit se zřejmě nenechají ani spoustou petic, které na internetu za čtyřku RollerCoasteru vznikly. Možná to má co dělat i s tím, že Chris Sawyer a Atari nemají zrovna nejlepší vztah. Sawyer je v listopadu 2005 žaloval, protože od nich nedostal zaplaceno za nějaké práce.

Podobné je to ostatně s dalším velmi populárním Sawyerovým vynálezem - Transport Tycoon. Také leží skladem a to i přesto, že tuhle prehistoricky vypadající gamesku hrají čas od času lidé do dnešních dní. Fanoušci věří, že když Atari nechce se značkou Tycoon nic dělat, měla by ji prodat. Hodně lidí na fanouškovských stránkách si myslí, že nejlépe by se značce dařilo pod hlavičkou EA.

2. Narozeniny blogu

25. června 2009 v 8:38 | Mich@l
rct123.blog.cz
Tak a máme tu druhé narozeniny blogu. Tenhle rok sice nebyl tak úspěšný jako ten minulý ale to je fuk, takže všechno nej.

Krteček a Hovno XD

19. dubna 2009 v 14:05 | Michal
Před chvílí jsem na jednom blogu našel video s názvem krteček a hovno a totálně mě to pobavilo ... Takže se taky ns něj koukněte :).

Super Rozhovor :D

4. dubna 2009 v 20:28 | Michal
holka: Ahoj!
kluk: Konečně, už jsem se nemohl dočkat.
holka: Já odjíždím!
kluk: To ne !
holka: Myslel jsi na mě?
kluk: Ano, na každém kroku.
holka: Byl si mi nevěrný?
kluk: Blázníš?
holka: Tak já teda zůstanu.
Teď to přečtěte zespoda


Asi vyjde Roller Coaster Tycoon 4

1. dubna 2009 v 18:51 | Michal
RCT4
Asi vyjde Roller Coaster Tycoon 4 ... jestli o tom něco víte tak napište do komentářů. Na youtube jsem našel video:

Tvorba do soutěže

28. března 2009 v 12:02 | Michal
rct123.blog.cz
Příhlásil jsem se s timhle výtvorem na blog.blog.cz do TÉTO soutěže .... doufám že mě vyberou a nezůstanu na poslednim místě

Muj druhy blog a priserka

16. ledna 2009 v 16:27 | Michal

Koukněte se na můj druhý blog Tady

Varování pro všechny blogaře blog.cz

29. listopadu 2008 v 9:41 | Mich@l
Jestli nepřečteš a nesplníš,ohrožíš i svůj blog!!! Týká se to všech blogařů na světě!!Ale jen blog.cz!!

Tady:
Nepodařilo se připojit k databázi. Systém je v tomto okamžiku pravděpodobně přetížen.
Omlouváme se za problémy, zkuste se, prosím, připojit později.
Děkujeme za pochopení.

Tak tohle se nám ukazuje stále častěji. Je možné, že blog.cz bude zrušen v důsledku obrovského množství (nejen) nepoužívaných blogů. Takže si prosím tuhle petici celou zkopírujte na blog a pomozte nám zabránit zrušení www.blog.cz a pokuste se smazat své vedlejší blogy, které nepoužíváte. Děkujeme za pochopení.

blog.cz

 
 

Reklama