Aktuálně na blogu

Můžete podpořit vydání hry Parkitect

2. září 2014 v 15:45 | Michal
Na serveru Kickstarter můžete podpořit novou simulaci Parkitect, ve které podobně jako v sérii RCT stavíte zábavní park, horské dráhy, obchody a kolotoče navíc s neuvěřitelnou scenérii a dynamickou krajinou. Management je klíč: budete se muset starat o zaměstnance, zdroje a infrastrukturu parku a čelit následkům! Nešťastné pokladní můžou obtěžovat hosty, nešťastní správci váš park neuklidí a opraváři neopraví rozbité atrakce.

imagebam.com imagebam.com
Hra je inspirováná ostatními hrama, kde stavíte svůj vlastní zábavní park. Ovšem najdeme zde nové funkce a nápady, které předešlé hry postrádaly. Budeme vytvářet zábavné, barevné prostředí připomínající úžasné zábavní parky po celém světě. Hra se soustředí taky na vizuální estetiku, cartoon vzhled, ale i realistické designy horských drah.


Zdroje

Obchody vyžadují nějaké zdroje, aby mohli něco prodat. Budete muset zajistit včasné a účinné poskytování zdrojů do obchodů ve vašem parku
Správa zaměstnanců

Obchodníci, pokladní a provozovatelé atrakcí udržují váš park v chodu. Stejně jako hosté, mají své potřeby, které musí být splněny. Na rozdíl od hostů potřebují zvláštní budovy, aby měli radost. Nešťastní zaměstnanci můžou způsobit negativní důsledky v celém parku.

Péče o park

Hosté nechtějí vidět "zákulisí" vašeho parku. Stavte oddělené silnice, cesty a tunely, aby transportování zdrojů a personál bylo skryto před vašimi hosty. Krajina nedělá jen park hezčí na pohled, ale zajišťuje, že vaši nikdy neuvidí části parku, které by neměli vidět.

Hra, kterou jste dosud viděl, je vertikální řez, něco, co jsme dali dohromady, abychom zjistili naše pracovní postupy a získali základní systém. Tým na hře pracoval mimořádně těžce, aby dosáhl toho, co za poseldních pár měsíců vytvořil. To, co je hotovo, slouží jako pevný základ, na kterým se dá stavět.

Ovládací prvky u trati (nastavení úhlu)

Vývojáři mají základy pro horské dráhy, ale stále ještě na nich bude spousta práce. Také už vytvořil pár vzrušujících atrakcí a na více se ještě bude pracovat v budoucnu.

Pokud přispějete vývojářům prostřednictvím stránky Kickstarter, pomůžete jim získat zdroje na vylepšení hry, jejím dálším vývoji a i hru vydat.

zdroj: kickstarter (klikněte pro více info)

Roller Coaster Tycoon 4 prozatím nevznikne

22. července 2012 v 23:20 | Michal
Podle obrázku nahoře, na kterém můžete vidět, jak se nějaký kluk ptá na Facebooku Atari, jestli mají v plánu vytvořit RCT4, poznáte, že prozatím nevznikne. I přesto, že se na jednom diskuzním fóru ptali fanoušků, co by chtěli v RCT 4, vznikla prozatím hra RCT 3D pro Nintendo 3DS. Nezbývá nám nic jiného než doufat, navíc v odpovědi je napsáno, že se ho jednou můžeme dočkat a narovinu, odolali byste něčemu takovému:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Předobjednejte si na Amazonu Roller Coaster Tycoon 3D pro Nintendo 3DS

19. června 2012 v 20:12 | Michal
Pokud jste vlastníkem Nintenda 3DS tak si můžete na Amazonu tady objednat Roller Coaster Tycoon 3D, který vychází 28. srpna 2012. Pokud se objeví i v českých obchodech, to zatím nebylo oznámeno.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Další Fanmade trailer k RCT 4

28. června 2011 v 17:10 | Mike
Stále se na youtube objevují nové Fanmade trailery k Roller Coaster Tycoon 4, ale zatím ještě nikdo nepotvrdil jestli doopravdy vyjde. Uvidíme. Některé stránky uvádějí léto 2012, což je až za rok. Do té doby času dost.

Bude Rollercoaster Tycoon 4? A co byste v něm chtěli?

15. května 2011 v 18:59 | Michal
RCT4
Hned několik herních serverů přineslo v noci na pondělí zprávu o tom, že Atari pracuje na simulátoru zábavních parků Rollercoaster Tycoon 4. Je třeba uvést věci na pravou míru: celá spekulace vychází z toho, že Atari někdy koncem srpna loňského roku poprosilo hráče, aby do teoretického čtvrtého dílu přinesli něco svých nápadů.

Někdo z fanoušků si kýžené diskusní fórum nyní po půl roce znovu otevřel a s potěšením kvitoval, že hráči i samotní vývojáři dál čile diskutují - a vyvodil z toho, že na čtvrtém Rollercoaster Tycooniu se už pracuje. Zda je to pravda a hra se skutečně nachází ve fázi pre-alfa, jak píše třeba internetový server Lo Ping, lze skutečně jen odhadovat. Co by ale taková čtyřka mohla obsáhnout?

Podle některých hráčů by měla obsáhnout veškerý doposud vytvořený fanouškovský obsah, od tratí až po celé parky. Jiní dávají přednost zcela volné mapě, kam by šlo umisťovat atrakce i budovy nezávisle na omezeních vyplývajících z mřížky na mapě. Samozřejmě je obecně poptávka po více horských dráhách, ať už vymyšlených či licencovaných. Ve hře by také mělo přibýt tlačítko pro vrácení posledního kroku, možnost hledat konkrétní atrakce nebo návštěvníky, ale třeba i budování hotelů nebo možnost procházet se po parku a ovlivňovat, kam daný návštěvník zrovna zavítá. A co byste si do Rollercoaster Tycoon 4 případně přáli vy?

Fanmade trailer k Roller Coaster Tycoon 4

28. února 2011 v 9:19 | Michal

Stojíte o Roller Coaster Tycoon 4 ??

29. října 2010 v 9:29 | Michal
Asi není náhodou, že zrovna dva dny před veletrhem Gamescom '10 se jeden z moderátorů oficiálních fór Atari ptá fanoušků: chcete Rollercoaster Tycoon 4?

Podle příspěvku o tom firma uvažuje a tímto způsobem chce zjistit, zda by fanoušci série měli zájem o další pokračování a co konkrétně by v něm případně chtěli vidět.

Pokud mezi příznivce RCT patříte, pak neváhejte a pište na toto fórum.

Znovu se ptám jestli hraje někdo Digimon Masters (DMO)

20. srpna 2010 v 12:15 | Michal
dig
Ahoj!!! ještě jednou bych se chtěl zeptat jestli tady někdo nehraje RPG - Digimon Masters (DMO)? Hledám člověka který se v tý hře vyzná a ví jak je to např s vyvýjenim digimonů apod. takže jestli tu někdo je tak se prosím ozvěte :D

Co mám dělat když se mi seká hra ???

10. srpna 2010 v 15:35 | Michal

Ahoj :D mohl by mi někdo poradit co mám dělat když se mi seká hra na počítači (notebooku) ??? Jedná se o Digimon masters které sem si nainstaloval na noťas a seká se mi to ... půl minuty to jede pak se to na 5 vteřin sekne pak to jede třeba čtvrt minuty atd. ... nevíte co mám dělat, co kde v počítači nastavit apod. ??? Mám to i na staršim počítači (XP) a tam to jede krásně .... pls poraďte mi někdo :(

Hraje někdo Digimon Masters

25. května 2010 v 17:54 | Michal
Chci se zeptat jestli tady někdo nehraje RPG - Digimon Masters. Mě tato hra poslední dobou chytla a nevím si s něčim rady tak jestli by tu někdo nebyl kdo by mi mohl odpovědět. Myslim si že je to nemožný aby to někdo hrál ale doufám že se někdo najde. Někomu ta hra přijde dětinská ale mě prostě baví !!! Tak jestli tu někdo neni ???

Klik na Celý článek - obrázky digimonů (nejsou všichni)

 
 

Reklama