Nové informace a obrázky k Roller Coaster Tycoon World

13. srpna 2015 v 8:38 | Michal |  Roller Coaster Tycoon World
Také Atari se zúčastnili Gamescomu a vypustili do světa nové informace a obrázky ke hře Roller Coaster Tycoon World. Sice slibovali, že tento týden vyjde i gameplay, který je stále v nedohlednu, ale ještě stále není týden pryč. Tak se ho snad dočkáme v následujících dnech. Níže najdete čytři nové obrázky. Na prvním je Fanart, na druhém nový screen ze hry, který je pořízen v nízkém nastavení grafiky, a na dalších dvou zastávka dřevěné horské dráhy, kterou můžete vidět na to screenu za skluzavkou. Na screenu je kromě skluzavky a dráhy i Twister ride za jízdy, kterou nám minulý týden vývojáři představili.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Nové informace:

1. Datum vydání: 4/4 roku 2015 (upřesněno bude v září po prezentaci v Seattleu)
2. V Rollercoaster Tycoon World budeme schopni vybudovat hyper realistické zábavní pary. Komunita RCT (modders), bude vytvářet nádherné atrakce a scenérie, které si budeme moci stáhnout do našeho parku a vychutnat si je.
3. Dráhy a atrakce v RCTW používají složitější simulaci fyziky než v předchozí hrách série. Díky této simulaci máme úžasné designy a jízdu jako v realitě.
4. Stejně jako v RCT3, i v RCT World bude Sandbox - mapa, kde si můžete volně stavět svůj park (nevím jestli i zde budou neomezené peníze, ale asi ano). Dále ve hře budou kampaně a scénáře, kde se plní různé úkoly a výzvy.
5. Volné umisťování objektů: Ve hře můžete umisťovat objekty libovolně kam chcete a v jakémkoliv úhlu.
6. Zaoblené chodníky: Vyberte si z několika typů chodníků a můžete je postavit rovné nebo i nově zaoblené v jakémkoliv úhlu.
7. Úprava terénu: Terén a voda se budou moci v RCTW upravovat.
8. Výběr z několika map i prostředí

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama