Nové informace a obrázky k Planet Coaster z Gamescomu

9. srpna 2015 v 14:20 | Michal |  Planet Coaster
Tentokrát tu máme novinky ohledně hry Planet Coaster. Také vývojáři této hry se zúčastnili Gamescomu v Německu a prozradili pár informací a zveřejnili i nové obrázky. Na prvním je stánek s hamburgery a fronta lidí, na druhém jedna z horských drah, na třetím návštěvníci s maskotem, na čtvrtém jedna z atrakcí, kterou můžete znát už z dodatku RCT 3 Wild!, kde se jemnovala Claw of Doom, na pátém další atrakce kterou jste si mohli stáhnout do RCT 3 z netu, je podobná Revolution a můžete ji znát i z Matějské, na šestém pouze maskot a na sedmém concept art, kde najdete horskou dráhu, ruské kolo, návštěvníky a chodníky nad zemí a atrakci, která už byla i v RCT3 a můžete ji i najít na poutích (takový ten hodně vysoký řetízák).
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Nové informace:

1. Vývoj Planet Coaster je stále v prvotní fázi.
2. Bude zde tolik různých stylů drah (staré a nové) a spousta flat rides (atrakce). Bude skutečně těžké vymyslet styl dráhy, který nebude ve hře! Flat rides a dráhy budou vysoce detailní s funkčními pohyblivými částmi, detailními částmi drah a i podporami.
3. Úroveň detailů je neuvěřitelná, hosté jsou tak detailní (a jedineční, bude těžké najít dva stejné). Hosté reagují na vše ve hře, stejně tak i personál. Čím blíže k nim budete, tím více detailů uvidítě a můžete se přiblížit až tak, že uvidítě pouze jednoho návštěvníka.
4. Jejich pohyby a výrazy v obličeji vám řeknou, jestli jsou šťastní, unavení atd. I když si je oddálíte můžete vidět jejich náladu ve stylu chůze.
5. Nálada personálu bude hrát velkou roli v tom, jak se budou pak chovat k hostům. Takže musíte váš personál udržovat šťastný.
6. Budou zde i zaoblené chodníky.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

který díl roller coaster tycoon je nejlepší

Roller coaster tycoon 1 12.2% (224)
Roller coaster tycoon 2 5.9% (108)
Roller coaster tycoon 3 56.7% (1043)
Roller coaster tycoon 1 a 2 2.7% (50)
Roller coaster tycoon 2 a 3 6% (110)
Roller coaster tycoon 1 a 3 4.6% (85)
Všechny 6.7% (124)
Žádný 5.1% (94)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama