Červen 2015

Nový screenshot z Roller Coaster Tycoon World

25. června 2015 v 14:45 | Michal |  Roller Coaster Tycoon World
Atari bohužel nezveřejnili nic z Roller Coaster Tycoon World na E3 pro širokou veřejnost, ale nyní nám v novém příspěvku přináší fotku ze hry. Dřívě než zveřejní nějaké dráhy a kolotoče, chtěli ukázat grafiku, krajinu a dekorace. Jejich celý tým stále na hře pracuje a těšit bychom se na ní mohli už koncem roku. Celý příspěvek v AJ majdete tady. Podle mě grafika vypadá nyní fantasticky a doufám, že nás vývojáři překvapí.

Nový rozhovor o Planet Coaster

23. června 2015 v 13:38 | Michal |  Planet Coaster
Frontier oznámili vydáni Planet Coaster minulý týden na E3 a kromě toho, že zveřejnili první tailer, poskytli i nějaké informace o samotné hře.

Stránka Polygon zastihla jednoho z vývojářů Davida Brabena, který hru popsal jako pokus o oživení mrtvého žánru.

" Přehodnocujeme každý aspekt původních her a zatím se nám daří. Máme tolik fanoušků těchto strategických her, kde stavíte svůj vlastní zábavný park a víme co je dobré a co ne."

Frontier a Atari vydaly Roller Coaster Tycoon 3 už v roce 2004. Barben řekl, že se prodalo více než 10 miliónů kopií, částečně proto, že hra byla postavena na předvídání pokroku v herních technologiích.

" Když jsme před několika lety vytvářeli Roller Caoster Tycoon 3, pracovali jsme opravdu tvrdě a snažili jsme se vytvořit tu nejlepší hru. V té době neměla konkurenci. Za několik grafických věcí jsme byli i kritizováni, tak jsme je odstranili. Podpořili jsme pixel shader a reflexní vodu. Z tohoto důvodu se hra i dále prodávala dobře. Je to hit číslo jedna v hitparádách i po těch skoro deseti letech od vydání. Je to stále de facto "coaster game", i když se spousta lidí snaží vytvářet nové."

Planet Coaster je postaven na Cobra enginu, který byl použit i v Roller Coaster Tycoon 3. " Nyní toho můžeme vytvořit mnohem více a mnohem lépe. Hodně jsme se toho naučili od vydání RCT3. Cobra je teď mnohem víc modernější a pokročilejší než v roce 2004."

Zdá se, že Planet Coaster bude obsahovat VR horské dráhy (což znamená, že budou mít reálné podstavce, které v RCT3 nebyly a museli jste si je stáhnout a sami postavit), ale zatím nechtějí moc prozradit. "Stavíte zábavní park. Staráte se o to, aby návštěvníci byli šťastní. Když si stanovujete všechna ta pravidla k řízení, snažíme se, aby byly co nejvíc intuitivní. Bude to něco nového, něco svěžího. Hledáme řešení, jak můžeme přidat všechny tyto vlastnosti, a aby se líbily. Doufáme, že z traileru uvidíte všechnu tu lásku, kterou jsme do hry vložili. Je tam spousta krásy a emocí."

3D moduly z Planet Coaster

22. června 2015 v 17:35 | Michal |  Planet Coaster
Sice Tyto tři 3D Moduly byly zveřejněny už dříve a najdete je i na oficiálních stránkách hry, ale přidávám je i sem, ať se na ně můžete podívat i tady v tom odkazu. Na prvním jsou návštěvnící s maskotem, na druhém návštěvníci ve vozíku horské dráhy a na posledním jedna z atrakcí. Doufám, že brzy přibydou další. Nejvíc jsem zvědavý na atrakce.

V roce 2016 vyjde hra Planet Coaster

17. června 2015 v 13:51 | Michal |  Planet Coaster
Nejenom, že nás čeká vydání Roller Coaster Tycoon World a Frontier připravuje Coaster Park Tycoon, ale nově studio Frontier vydává také hru Planet Coaster. Nevím jestli Palnet Coaster není vlastně Coaster Park Tycoon, když je to od stejného studia. Grafika hry je spíš taková cartoon (kreslená), ale i tak nevypadá vůbec špatně, ale rozhodně nejdřív budu chtít vidět gameplaye než si hru pořídím. Hra byla představena na E3.

INFO:
Podle toho, co píší na HREJ.CZ je Coaste Park Tycoon přejmenován na Planet Coaster. Takže nevyjdou tři hry, ale jen dvě.
Trailer:
Popis:
Planet Coaster bude nová destinace pro každého, kdo se zajímá o kreativní hraní, horské dráhy, parky a jejich řízení. Planet Coaster je novou evolucí ve hrách, kde stavíte zábavní park, a to od tvůrců známe značky.

Nabízíme Vám vůbec nejlepší nástroje k stavění a designu, s kterými přivedete Váš park k životu a budou do něj proudit davy lidí. Planet Coaster Vám dá úplnou svobodu, aby váš park byl jedinečný. Také můžete svoji kreativitu sdílet s celým světem.

Datum vydání: 2016 na PC

Předobjednávka

19,99 liber, což je nějakých 755 Kč

Oficiální stránky

Najdete zde trailer, fotky, 3D modely (taky najdete zde) a další informace ohledně hry, předobjednání a vydání.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nové screeny budky řídícího horské dráhy

12. června 2015 v 17:35 | Michal |  Roller Coaster Tycoon World
Máme tu další nové screeny z vývoje RCTW. Můžete na nich vidět budku řídícího horské dráhy. Vývojáří se nově zaměřují také na detaily, ne jako když v předchozích RCT bylo pouze jednoduché nástupiště.
imagebam.com imagebam.com

Nový obrázek Hyper Coaster

2. června 2015 v 18:10 | Michal |  Roller Coaster Tycoon World
Vývojáři momentálně pracují na horských drahách a zveřejnili nový obrázek Hyper Cosater.