Jaká bude grafika hry Roller Coaster Tycoon World?

20. března 2015 v 18:09 | Michal |  Roller Coaster Tycoon World
Nedávno byl zvřejněn trailer k RCTW a co si budem říkat, grafika hry v něm vypadala strašlivě. Včera vývojáři zvěřejnili již pátý příspěvek na oficiálních stránkách, ve kterém vysvětlují, jak bude grafika vypadat.

Vývojářům neunikly kritické příspěvky k traileru a uklidňují nás, že ta grafika, kterou jsme viděli v traileru, není konečná a hra takto vypadat nebude. Hra je momentálně v pre-aplha fázi a na grafice se stále pracuje. Pr-alpha verze byla součástí traileru proto, abychom viděli, jaký pokrok udělali.

Hra bude upgradeovaná na Unity 5 Engine a vývojáři doufají, že budou moct vylepšenou grafiku ukázat už toto léto. Kromě vylepšení grafiky se budou snažit, aby vše vypadalo reálněji, ale stále si to udrželo kouzlo série RCT.

Hra nebude zveřejněna, dokud si nebudou opravdu jisti, že je připravená na vydání. Připomínám, že hra měla vyjít začátkem tohoto roku, potom se na Steamu objevilo datum v polovině roku, ale předpokládám ještě další odložení, což mě něvadí, pokud bude hra vypadat reálně a fantasticky.

Pokud nemáte představu, jak takový Unity 5 Engin vypadá, podívejte se níže na video.

zdroj: Facebook, oficiální stránka

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama