Nové info o Roller Coaster Tycoon World + nová fotka

2. září 2014 v 13:07 | Michal |  Roller Coaster Tycoon World
V tomto článku se dozvíme nové informace k RCTW, které jsme se mohli přečíst v rozhovoru s producentem Seanem Kennedym a návrhářem Derekem Manningem.

"Ze všeho nejdříve jsme se snažili vylepšit jak vizuální stránku hry, tak i zvukovou. Nový engine je kompletně v 3D, kolotoče, dráhy a scenérie vypadají naprosto fantasticky. Každá z atrakcí má svou vlastní hudbu a když se k ní přiblížíte uslyšíte ji stejně, jako její vrzání a další mechanické zvuky. Při zvětšení na celý park bude samozřejmě hrát theme song"

"K dispozici je také mnohem více postav v zábavních parcích, které můžete přidat. Disneyworld je typickým zábavním parkem. Takže v RCTW si můžete do parku přidat takové maskoty jako jsou Robin Racoon nebo Mickey Mouse. Můžete umístit dráhy, který upozorní na debut Robina v roce 1930, stejně jako postavit sochu, kterou najdete v Disneylandu. Přidáním těchto prvků do hry umožníte, aby váš park vypdal více reálný."

"Proč se tento díl jmenuje World? Jsem rád, že se ptáte! Můžete si vytvořit svůj zábavní park na pozemku, který je připojen (jednokolejkou samozřejmě)k třem dalším. Na těch mohou stavět vaši přátelé nebo lidé, kteří jsou online a vytvoříte tak obrovský park. Ovšem, pokud si myslíte, že se nový RCTW bude podobat SimCity, jste na omylu. Bude se lišit od her společnosti EA."

"Nemusíte hrát s ostatními hráči, pokud nechcete. Bude zde totiž i offline režim.Můžete si našetřit dostatek peněz na nákup ostatních pozemků a stavět na nich, čímž vytvoříte svůj vlastní obrovský lunapark. Ale pokud se rozhodnete hrát online s dalšími hráči, možnost tu je."

Kennedy také nezapomňel zdůraznit, že tým strávil hodně času hraním starších her ​​a mnohé z nich byly zmařeny na nástroje navrhnout vlastní horskou dráhu. On mi dal rychlý náhled na to, jak ji lze postavit v RCTW a je to velmi snadné a intuitivní. Budete mít možnost navrhnout dráhu svých snů s malým zklamáním.

Roller Coaster Tycoon World bude také k dostání na Steamu v roce 2015.
imagebam.com
zdroj (originální článek)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama