Můžete podpořit vydání hry Parkitect

2. září 2014 v 15:45 | Michal |  Aktuálně na blogu
Na serveru Kickstarter můžete podpořit novou simulaci Parkitect, ve které podobně jako v sérii RCT stavíte zábavní park, horské dráhy, obchody a kolotoče navíc s neuvěřitelnou scenérii a dynamickou krajinou. Management je klíč: budete se muset starat o zaměstnance, zdroje a infrastrukturu parku a čelit následkům! Nešťastné pokladní můžou obtěžovat hosty, nešťastní správci váš park neuklidí a opraváři neopraví rozbité atrakce.

imagebam.com imagebam.com
Hra je inspirováná ostatními hrama, kde stavíte svůj vlastní zábavní park. Ovšem najdeme zde nové funkce a nápady, které předešlé hry postrádaly. Budeme vytvářet zábavné, barevné prostředí připomínající úžasné zábavní parky po celém světě. Hra se soustředí taky na vizuální estetiku, cartoon vzhled, ale i realistické designy horských drah.


Zdroje

Obchody vyžadují nějaké zdroje, aby mohli něco prodat. Budete muset zajistit včasné a účinné poskytování zdrojů do obchodů ve vašem parku
Správa zaměstnanců

Obchodníci, pokladní a provozovatelé atrakcí udržují váš park v chodu. Stejně jako hosté, mají své potřeby, které musí být splněny. Na rozdíl od hostů potřebují zvláštní budovy, aby měli radost. Nešťastní zaměstnanci můžou způsobit negativní důsledky v celém parku.

Péče o park

Hosté nechtějí vidět "zákulisí" vašeho parku. Stavte oddělené silnice, cesty a tunely, aby transportování zdrojů a personál bylo skryto před vašimi hosty. Krajina nedělá jen park hezčí na pohled, ale zajišťuje, že vaši nikdy neuvidí části parku, které by neměli vidět.

Hra, kterou jste dosud viděl, je vertikální řez, něco, co jsme dali dohromady, abychom zjistili naše pracovní postupy a získali základní systém. Tým na hře pracoval mimořádně těžce, aby dosáhl toho, co za poseldních pár měsíců vytvořil. To, co je hotovo, slouží jako pevný základ, na kterým se dá stavět.

Ovládací prvky u trati (nastavení úhlu)

Vývojáři mají základy pro horské dráhy, ale stále ještě na nich bude spousta práce. Také už vytvořil pár vzrušujících atrakcí a na více se ještě bude pracovat v budoucnu.

Pokud přispějete vývojářům prostřednictvím stránky Kickstarter, pomůžete jim získat zdroje na vylepšení hry, jejím dálším vývoji a i hru vydat.

zdroj: kickstarter (klikněte pro více info)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

který díl roller coaster tycoon je nejlepší

Roller coaster tycoon 1 12.2% (224)
Roller coaster tycoon 2 5.9% (108)
Roller coaster tycoon 3 56.7% (1042)
Roller coaster tycoon 1 a 2 2.7% (50)
Roller coaster tycoon 2 a 3 6% (110)
Roller coaster tycoon 1 a 3 4.6% (85)
Všechny 6.8% (124)
Žádný 5.1% (94)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama