Září 2014

Novinky k Roller Coaster Tycoon World

6. září 2014 v 17:35 | Michal |  Roller Coaster Tycoon World
Novinkami k RCTW se to poslední dobou opravdu hemží a stále nás vývojáří bombardují novými informacemi, proto v tomto článku je budu prozatím, dokud nevyjde opravdu něco velkého, shromažďovat.

1.
Stavění horských drah s novými prvky (např. nové druhy vývrtek), jejich přebarvení nebo sdílení svých vlastních návrhů s ostatními hráči bude nyní snažší než kdy jindy.

2.
Už nyní máme potvrzeno, že ve hře budou 3 možnosti pohledu z jízdy na horské dráze, a to 1. osoba, 3. osoba a volná kamera.

3.
Park ve kterém stavíte je obklopen dalšími třemi pozemky, kde mohou stavět vaši přátelé, jiní hráči nebo i vy sami, poté co si je odkoupíte. Navíc všechny budou propojeny jednokolejkou.

4.
Ve hře budou čtyři druhy scenérií - americká, western, scifi a dobrodružství.

více info příště...
zdroj: Facebook

Další nové informace k Roller Coater Tycoon World

3. září 2014 v 13:20 | Michal |  Roller Coaster Tycoon World
V Roller Coaster Tycoon World budeme moci stavět svůj park ve čtyřech typech krajin (les, Canyon, ostrov, sci-fi) a dočkáme se čtyř typů scenérií (Americká, western, sci-fi a dobrodružství). Každá bude nabízet zhruba stejný počet atrakcí, stánků a nových restaurací.

Každá z těchto scenérií má vlastního maskota. Za ta léta jsme ve hře měli tolik postav a snad by měli být i v této hře.

Návštěvníci vašeho parku se také budou více projevovat a dávat najevo své názory. Budete vědět, zda mají hlad, žízeň, nebo jestli budou zvracet po jízdě na horské dráze. Dokonce se mohou počůrat, pokud ve stánkách prodáváte levné nealko nápoje nebo jsou toalety přílíš drahé.

Ještě jednou přidávám všechny čtyři doposud zveřejněné screenshoty, abyste se mohli kouknout, jak jednotlivé scenérie budou vypadat.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
zdroj: Facebook


Můžete podpořit vydání hry Parkitect

2. září 2014 v 15:45 | Michal |  Aktuálně na blogu
Na serveru Kickstarter můžete podpořit novou simulaci Parkitect, ve které podobně jako v sérii RCT stavíte zábavní park, horské dráhy, obchody a kolotoče navíc s neuvěřitelnou scenérii a dynamickou krajinou. Management je klíč: budete se muset starat o zaměstnance, zdroje a infrastrukturu parku a čelit následkům! Nešťastné pokladní můžou obtěžovat hosty, nešťastní správci váš park neuklidí a opraváři neopraví rozbité atrakce.

imagebam.com imagebam.com
Hra je inspirováná ostatními hrama, kde stavíte svůj vlastní zábavní park. Ovšem najdeme zde nové funkce a nápady, které předešlé hry postrádaly. Budeme vytvářet zábavné, barevné prostředí připomínající úžasné zábavní parky po celém světě. Hra se soustředí taky na vizuální estetiku, cartoon vzhled, ale i realistické designy horských drah.


Zdroje

Obchody vyžadují nějaké zdroje, aby mohli něco prodat. Budete muset zajistit včasné a účinné poskytování zdrojů do obchodů ve vašem parku
Správa zaměstnanců

Obchodníci, pokladní a provozovatelé atrakcí udržují váš park v chodu. Stejně jako hosté, mají své potřeby, které musí být splněny. Na rozdíl od hostů potřebují zvláštní budovy, aby měli radost. Nešťastní zaměstnanci můžou způsobit negativní důsledky v celém parku.

Péče o park

Hosté nechtějí vidět "zákulisí" vašeho parku. Stavte oddělené silnice, cesty a tunely, aby transportování zdrojů a personál bylo skryto před vašimi hosty. Krajina nedělá jen park hezčí na pohled, ale zajišťuje, že vaši nikdy neuvidí části parku, které by neměli vidět.

Hra, kterou jste dosud viděl, je vertikální řez, něco, co jsme dali dohromady, abychom zjistili naše pracovní postupy a získali základní systém. Tým na hře pracoval mimořádně těžce, aby dosáhl toho, co za poseldních pár měsíců vytvořil. To, co je hotovo, slouží jako pevný základ, na kterým se dá stavět.

Ovládací prvky u trati (nastavení úhlu)

Vývojáři mají základy pro horské dráhy, ale stále ještě na nich bude spousta práce. Také už vytvořil pár vzrušujících atrakcí a na více se ještě bude pracovat v budoucnu.

Pokud přispějete vývojářům prostřednictvím stránky Kickstarter, pomůžete jim získat zdroje na vylepšení hry, jejím dálším vývoji a i hru vydat.

zdroj: kickstarter (klikněte pro více info)


Nové info o Roller Coaster Tycoon World + nová fotka

2. září 2014 v 13:07 | Michal |  Roller Coaster Tycoon World
V tomto článku se dozvíme nové informace k RCTW, které jsme se mohli přečíst v rozhovoru s producentem Seanem Kennedym a návrhářem Derekem Manningem.

"Ze všeho nejdříve jsme se snažili vylepšit jak vizuální stránku hry, tak i zvukovou. Nový engine je kompletně v 3D, kolotoče, dráhy a scenérie vypadají naprosto fantasticky. Každá z atrakcí má svou vlastní hudbu a když se k ní přiblížíte uslyšíte ji stejně, jako její vrzání a další mechanické zvuky. Při zvětšení na celý park bude samozřejmě hrát theme song"

"K dispozici je také mnohem více postav v zábavních parcích, které můžete přidat. Disneyworld je typickým zábavním parkem. Takže v RCTW si můžete do parku přidat takové maskoty jako jsou Robin Racoon nebo Mickey Mouse. Můžete umístit dráhy, který upozorní na debut Robina v roce 1930, stejně jako postavit sochu, kterou najdete v Disneylandu. Přidáním těchto prvků do hry umožníte, aby váš park vypdal více reálný."

"Proč se tento díl jmenuje World? Jsem rád, že se ptáte! Můžete si vytvořit svůj zábavní park na pozemku, který je připojen (jednokolejkou samozřejmě)k třem dalším. Na těch mohou stavět vaši přátelé nebo lidé, kteří jsou online a vytvoříte tak obrovský park. Ovšem, pokud si myslíte, že se nový RCTW bude podobat SimCity, jste na omylu. Bude se lišit od her společnosti EA."

"Nemusíte hrát s ostatními hráči, pokud nechcete. Bude zde totiž i offline režim.Můžete si našetřit dostatek peněz na nákup ostatních pozemků a stavět na nich, čímž vytvoříte svůj vlastní obrovský lunapark. Ale pokud se rozhodnete hrát online s dalšími hráči, možnost tu je."

Kennedy také nezapomňel zdůraznit, že tým strávil hodně času hraním starších her ​​a mnohé z nich byly zmařeny na nástroje navrhnout vlastní horskou dráhu. On mi dal rychlý náhled na to, jak ji lze postavit v RCTW a je to velmi snadné a intuitivní. Budete mít možnost navrhnout dráhu svých snů s malým zklamáním.

Roller Coaster Tycoon World bude také k dostání na Steamu v roce 2015.
imagebam.com
zdroj (originální článek)

Nové tři screeny z Roller Coaster Tycoon World

1. září 2014 v 21:28 | Michal |  Roller Coaster Tycoon World
Dneska tu pro vás mám novinku k RCT3 World, a to nové tři screeny. Jak můžete vidět z screenu, grafika bude spíš cartoon než více reálná jako u Theme Park Studio a ve hře zase budou různé styly kolotočů. Osobně doufám, že jich tam bude víc než v RCT3 a že zase nebude v nabídce 10 ruských kol, každé jiného stylu. Mohlo by být v nabídce jen jedno, které když rozkliknete, tak si můžete vybrat styl. Uvidíme, čím nás vývojáři překvapí.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
zdroj: Facebook