Únor 2010


Beach Life - Recenze + krátké info

28. února 2010 v 11:55 | Michal |  Beach Life

Máte rádi pláže?? Chtěli by jste si postavit nějaký obrovský resort třeba na Hawaii? Tak zkuste hru Beach Life a postavte si obrovské turistické centrum. V nějaké přímořské vesničce a staňte se největším byznysmenem všech dob! Starejte se o své turisty na pláži postavte bary a prodávejte mojito a další speciality o stošest! Hlavně si najměte plavčíky, protože žraloci neváhají připlavat až k pláži !! Můj redaktorský názor je že je to velmi kvalitní tycoon který snad každého hráče co umí anglicky chytne. Grafika je zastaralá ale myslím si že v této hře nehraje až tak velkou roli. Hra je solidně propracovaná a je to i svým způsobem simulátor turistického ruchu.


Wildlife Park 2 Recenze + Trailer

9. února 2010 v 15:04 | Michal |  Wildlife Park
Zoologické zahrady patří k těm nejpopulárnějším víkendovým výletům pro menší děti, celé rodiny a osamělé důchodce, zkrátka pro lidi všech věkových kategorií. Po mnoha letech držení dravých šelem v malých kotcích a klecích se ale do módy stále více dostávají volné výběhy, které mají u zvířat a především platících zákazníků evokovat dojem, že se spolu s průvodcem a bandou dalších návštěvníků pohybují opravdovou divočinou. Jak se tedy zdá, Wildlife Park 2 to má co se hráčské obce týče poměrně jednoduché, alespoň v případě, že je dokáže přesvědčit svými herními kvalitami. A myslím že nic nezkazím, když hned ze začátku prozradím, že se tento bod podařilo autorům slušně splnit.

Wildlife Park 2 je hrou spadající do kategorie klasických tycoonovek, což ji staví po bok stařičkého Zoo Tycoon a jeho pozdějšího pokračování. Ačkoliv by někteří mohli Wildlife Park označit za prachsprostou kopii snažící se vydělat na dobrém a populárním základu, je třeba koncept B-Alive vehementně bránit. A to i přes fakt, že hru skutečně vytvořili později než autoři Zoo Tycoon. I tak ale svůj projekt prezentují s celou řadou změn a nápadů, a to ať dobrých či špatných.