Fandové chtějí Roller Coaster Tycoon 4

10. listopadu 2009 v 7:24 | Michal |  Aktuálně na blogu
RCT4
Hra RollerCoaster Tycoon, simulátor zábavního parku, má své početné fanoušky dodnes. Přitom první díl vyšel v roce 1999 a následovaly další dvě pokračování. S celou sérií je spojováno jméno Chrise Sawyera, který celý koncept RollerCoaster Tycoon vymyslel, a který teď fanoušky povzbuzuje v tom, aby zburcovali Atari a mohlo se začít pracovat na čtyřce.

Atari, které vlastní na hru práva, se ovšem nechalo slyšet, že další hru z této série neplánují a přesvědčit se zřejmě nenechají ani spoustou petic, které na internetu za čtyřku RollerCoasteru vznikly. Možná to má co dělat i s tím, že Chris Sawyer a Atari nemají zrovna nejlepší vztah. Sawyer je v listopadu 2005 žaloval, protože od nich nedostal zaplaceno za nějaké práce.

Podobné je to ostatně s dalším velmi populárním Sawyerovým vynálezem - Transport Tycoon. Také leží skladem a to i přesto, že tuhle prehistoricky vypadající gamesku hrají čas od času lidé do dnešních dní. Fanoušci věří, že když Atari nechce se značkou Tycoon nic dělat, měla by ji prodat. Hodně lidí na fanouškovských stránkách si myslí, že nejlépe by se značce dařilo pod hlavičkou EA.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama