Wildlife park - Gold Edition

11. června 2008 v 17:11 | Mich@l |  Wildlife Park
Podobně jako v Zoo Tycoon a v Zoo Empire je i v této hře hlavním cílem vybudovat tu nejlepší zoo. K dispozici tu máte velké množství živočišných druhů. Součástí této zlaté edice je i datadisk Wild Creatures s pravěkými zvířaty.
kosatka
dino
Ve Wild creatures můžete kromě běžných zvířat chovat i zvířata prehistorická. Narozdíl od Dino Island nebo Zoo tycoon dinosaur digs je tu ale nejdříve než je budete moc zakoupit je musíte získat z některého již žijícího druhu. K tomu vám pomůže vědecká laboratoř.

Popis pravěkých zvířat ve hře:

Pár zvířat:

Zebra Kwaga:
Toto zvíře vyhynulo teprve v nedávné době zásluhou lovců kteří ho přehnaně lovili. Podobalo se zebře ale mělo pruhy jen na hlavě a krku, zbytek těla byl hnědý. Získat ji můžete jedině ze zebry Burchelovy.
zebra
Archeopteryx:
Tento tvor byl dlouho považován za přímého předka ptáků odtud také jeho původní pojmenování - prapták. Nebyl to ještě dobrý letec spíše dával přednosti plachtit ze stromu na strom. Získat ho můžete z plameňáka
pták
Velociraptor:
Tento zákeřný masožravý dinosaurus byl postrachem býložravců Mongolské poušti Gobi. Jeho nejhrozivější zbraní byl zatahovací dráp kterým rozpáral každou kořist. Žil ve smečkách. Získat ho můžete z Archeopteryxe.
dinis
Vakovlk:
Další zvíře které bylo vyhubeno lidmi. Vakovlka hubili hlavně pastevci kteří ho považovali za škodnou pro svá stáda. Vypadá jako vlk ale jeho nejbližší příbuzní jsou klokani, koaly a jiní vačnatci. Získat ho můžete z vlka.
vakovlk
Gigantopitecus:
Byl to největší lidoop který kdy žil mnohem větší než gorila. Měl něco přes tři metry. S tímto tvorem se mohli setkat i pravěcí lidé. Někteří vědci jsou přesvědčení že sněžný můž je přežívající Gigantopiték. Získatho můžete z orangutana.
yety
Mamut:
Nejznámější obyvatel ledových plání ve čtvrtohorách - to je mamut. Toto velké zvíře brázdilo ledové pláně do té doby než se oteplilo. Pak vyhynulo protože se nedokázalo přizpůsobit. Podíl na tom měl i lov pralidí. Získat ho můžete ze slona Indického.
mamut
Basilosaurus:
Na vzdory jménu není Basilosaurus ještěr ale pravěká velryba. Na rozdíl od dnešních to byl ale predátor a byl postrachem všech obyvatel moří. Zvláště Dorudonů. Získat ho můžete z kostaky dravé.
ryba
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Very Very | 13. června 2008 v 21:53 | Reagovat

Se slzami člověk ukáže,že neví co dál. Pošli tuto zprávu 15 lidem a až budeš hotový/á, stiskni F6. Osoba která je do tebe zamilovaná se ukáže na monitoru v písmenkách!Je to šokující,ale funguje to

2 monika monika | 28. ledna 2011 v 18:44 | Reagovat

Zoo Empire :-D

3 monika monika | 28. ledna 2011 v 18:49 | Reagovat

ahoj nevíte někdo prosím jak se pořizuje voda když do ní chci dát ty kosatky ...momentálně je tam dát nemůžu protože to nemůžu najít  ....vodu na pití sem  našla ale tuhle nemůžu.... moc by mi to pomohlo děkuju :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama