Remcaví hosté

1. června 2008 v 12:24 | Mich@l |  Roller Coaster Tycoon 3

Remcaví hosté

. . . vstupné je příliš malé - zdražte vstupné (maximálně o $ 15 (Eur, Kč . . .)

. . . vstupné je příliš vysoké- pokud jste právě začali hrát, tak nedávejte vstupné vysoké, když máte dvě atrakce. Zlevněte a postupem času zdražujte. Maximální doporučená cena vstupného je $ 50 (Eur, Kč . . .). Jinak budou lidi pořád říkat: "Nechci platit tolik peněz za . . ." . Nebo atrakce nejde zadarmo nebo hodně levné a vstupné dejte kolem $ 80 (Eur, Kč . . .) anebo dejte a atrakce dražší a vstupné dejte zadarmo.

Ta cesta je příšerná! - jukněte na Vaše uklízeče a případně zaměstnejte pár dalších, nebo Vašim dosavadním vytyčte trasy. Komu by se chtělo chodit po blité cestě.

To vandalství je hrozné! - a kdepak jsou policajti? Mají vytyčené trasy? A jejich dost?

Hosté mají hlad . . . - postavte stánky s jídlem a pitím, nejlépe vedle sebe. Já to dělám jako park, kde je na to speciální uklízeč, který to zametá, zalévá a seká, aby se lidem pak dobře jedlo.

Hosté nemohou najít východ . . . - máte moc nikam nevedoucích cestiček? Zbořte je, nebo tam něco postavte. Taky je užitečné postavit informace, aby se hosté mohli koupit mapu. Tu dávejte za $ 0,60 (Eur, Kč . . .) a deštník za $ 2,50 (Eur, Kč . . .), když začne pršet, tak klidně i za $ 3,50 (Eur, Kč . . .) nebo za $ 4 (Eur, Kč . . .)!

Nechci platit tolik peněz za . . . - zlevněte to! Nebo zkvalitněte, pokud to jde . . .

Krach! - atrakce nabourala a zničila se. Musíte jí zbourat, protože dispečink Vám další jízdy nepovolí. Anebo taky ne! Když krachne nějaká atrakce a poté nechce jezdit znovu, nemusí se bourat. Stačí kliknout na červené světlo (na semaforu) 1krát nebo 2krát, než nápis Krach! zmizí. Pak jezdí znovu. Ale musíte ji předělat, jinak opět krachne. Jo a taky na ní lidi nelezou: "Nejdu na . . . , není to bezpečné!"

Stavte! - hned, když si dočtete úkol pro scenérii, ihned se pusťte do stavby atrakcí (třeba Mini ocelovou horskou dráhu). A když třeba máte "miniocelku" do začátku parku (třeba 3 roky) a je pořád rozbitá a zájem lidí taky nic moc, tak ji jednoduše zbořte a postavte něco nového, co Vám Vaši maníci vynalezli.

Lidé také něco potřebují! - nesmí se Vám stát, že budete mít nedostatek jídelních stánků a záchodů (ty dejte zdarma, nebo maximálně za $ 0,20 (Eur, Kč . . .) a informací! Nebo budete pořád poslouchat veselé hlášky typu: "Hosté mají hlad", "Hosté nemohou najít východ . . ." . Nejhorší je, pokud Vám to píše: "Host . . . se ztratil a nemůže najít východ z parku" a takhle to vypisuje po číslech pořád dokola.

Mějte hodně atrakcí! - stavte a stavte! Pokud vývojáři (nehte si vyvíjet doplňky pro atrakce) vyvinou nějaký doplněk pro Vaši atrakci, hned ho instalujte! Lidi chtějí změnu! A za fotky se nechej dobře zaplatit!

Vám by bylo taky špatně! - když stavíte atrakce se 40 loopingy a 50 twisty, tak se nedivte, že na to jde málo lidí a všichni vylezou zelení. Zamyslete se: Vám by špatně nebylo?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Adla Adla | 5. ledna 2011 v 16:58 | Reagovat

kde mam najít uklízeče napiste mi pls na E-mail adela.oborilova @seznam .cz :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama