Horské dráhy

1. června 2008 v 11:57 | Mich@l |  Roller Coaster Tycoon 3
dd
Horská dráha, to je celkový základ zábavního parku, kdyby v parku nebyla žádná horská dráha, nejspíš by zde nebyl ani jeden zákazník. Horská dráha je základem všeho, je zábavou pro všechny věkové generace a nikdy se neomrzí. My jsme zvyklí jen na ty obyčejné horské dráhy, které sem ježdí každý rok na poutě, to však v případě zábavního parku RollerCoaster tycoon není možné, toto je váš virtuální svět, ve kterém si děláte co chcete. Tda yjsou ovšem horské dráhy o hodně prudší a strmější, pak si taky užijete hodně legrace!!!
Stavění drah pro všechny věkové generace (poměry pro základní standartí malý park):
2 pro starší lidi
3 vysoce adrenalinové
2 pro dospělé
1 pro hbodně malé děti
2-3 pro děti
3 pro puberťáky

ff
Pro starší lidi se většinou atrakce vybírá špatně , avšak ve vaší široké škále horských drah se vždy něco najde, je jich tam celá řada, ale my si tady zatím ukážeme jen jeden příklad. Dráha je poměrně klidná-pomalá, houpavá. Dá se využít i jako pro hodně malé děti, avšak seniorům a starším lidem připomeneme dobu jejich mládí a vášnivých westernových jízd. Tak hurá na dřevěné koleje a jedeme!
"Dráhu přes moc nezlevňujte, asi na ní chodí málo lidí, a porot nevíte co jiného máte dělat, proto je lepší atrakci jednoduše zbořit."
rr
Vysoce adrenalinové, do této kategorie se vybírá velice snadno, těchto atrkací je celá řada (místo uvědených základních třech by klidně mohlo býti uvedeno pět). Proto je také dobré stavět vchod a východ na atrakci blízko u sebe, aby si zákazníci mohli jízdu zopakovat a neobcházet půlku zábavního parku.
"Je dobré stavět vchod a východ z atrakce blízko u sebe, aby si mohl zákazník případně jízdu zopakovat."
"Taky se vyplatí mít hodně uklízečů poblíž nějaké děsivé atrakce, kde se vám jen od pohledu dělá špatně. Zaměstnanci to rychle uklidí a ostatním kolemjdoucím to nedělá nechutě."
mm
Většina dospělých si vychutná obyčejnou jízdu na horské dráze, která až zas tolik nehází a nedrncá. To se dá spojit s orientem nebo originálním westernem, "dospěláci" a rodiče si budou užívat, zatímco děti je budou zuřivě fotografovat, jelikož se každému dospělému za chvíli udělá špatně, ale stejně si to každý užívá, dokořan se usmívá a je rád z té rychlosti, navíc si zavzpomíná na ty časy, kdy takhle vyváděl s kamarády. No prostě, zábavní park je pro každého.
"Do paku dejte atrakce různého typu, od horských drah po klidné a pomalé vláčky, přece jen každý nechodí na ty divoké věci."
jj
Horské dráhy pro hodně malé děti, těch je opravdu málo, proto se i tento příklad uvádí špatně. Na horské dráhy chodí děti asi tak ve věku 5-6 let a to jen na ty pomalé, jenom takové ty houpavé, žádné přehnané kopce a to dokonce se i nějaké to děcko bojí. Proto na drahách pro malé děti moc nevyděláte spíš na nich budou jezdit dospělí (viz. obrázek) a navíc, ty malé děti chodí spíše na jiné, pomalé atrakce jako je řetízkový kolotoč nebo maxi tobogan (ovšem že skluzavka na suchu).
"Neustále si hlídejte cenu vstupného, je lepší nechat vstupné do parku levnější, samozřejmě se nesmí zase atrakce tolik předražit, ale přece jen to euro navíc neuškodí."
zz
Atrakce pro děti tak ve věku od 7-12 let je jich hodně (teda alespoň více). Tyto dráhy jsou plné rodičů s dětmi, rodiče většinou díte nepustí samotné, ale jdou s ním, tím vyděláte i vy více peněz, jelikož musí platit i rodič.
"Po postavení horské dráhy udělejte nejméně jednu zkušební jízdu (v podrobnostích u dané dráhy dáte místo červené vlaječky oranžovou), tím zabráníte zbytečným úrazům a zavření atrakce a tím velkou ztrátou peněz!"
ww
Atrakcí pro puberťáky je docela dost, vždyť stačí i takováhle obyčejná dřevěná dráha s pořádným sešupem dolů, snad není nikdo, kdo by si alespoň jednou nezakřičel, když se řítí s kolikaset metrového srázu rovnou dolů ve vozíčku, který vypadá, že se každou chvíli rozpoadne, to ovšem není pravda, pokud dráhu dobře postavíte a uskutečníte alespoň jednu zkušební jízdu, nemůže se vám to stát, dráhy v rollerCoaster tycoon jsou opravdu kvalitné ( i když, jednou z 1000 postavených drah je ta jedna chybná a rozbije se - havaruje s těžkým zraněním návštěvníka).
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

který díl roller coaster tycoon je nejlepší

Roller coaster tycoon 1 12.2% (224)
Roller coaster tycoon 2 5.9% (108)
Roller coaster tycoon 3 56.7% (1042)
Roller coaster tycoon 1 a 2 2.7% (50)
Roller coaster tycoon 2 a 3 6% (110)
Roller coaster tycoon 1 a 3 4.6% (85)
Všechny 6.8% (124)
Žádný 5.1% (94)

Komentáře

1 neger neger | Web | 1. června 2008 v 13:07 | Reagovat

SONB začala

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama