Březen 2008

Minihry

27. března 2008 v 8:30 | Mich@l |  Zoo Tycoon 2
..:::TaDy:::.. najdete minihry Zoo tycoonu 2

Chodníky

27. března 2008 v 8:26 | Mich@l |  Zoo Tycoon 2
Ve své ZOO si můžete vybrat z několika typů chodníků. Ty bývají nejčastěji z cihel, kamenů, asfaltu, písku nebo betonu.
Každý typ chodínků má graficky něco do sebe a každý se jinak hodí k danému prostředí.
Například k savanám se spíšhodí pískový povrch nebo u tundry naopak kamení.Recenze Zt 2

27. března 2008 v 8:11 | Mich@l |  Zoo Tycoon 2
Hodnocení: 77 %
Hodnocení: 83 %
Hodnocení: ?? %
Hodnocení: 53 %

Základní info o Zoo tycoon 2

27. března 2008 v 7:59 | Mich@l |  Zoo Tycoon 2
Pro příznivce budovatelských strategií, zejména pak té, která nesla název Zoo Tycoon a na krabičce měla logo Microsoftu je tu plnohodnotné pokračování hry - Zoo Tycoon 2. Hra sérii povznése do nové dimenze, a to doslova, neboť je kompletně ve 3D. To ovlivní pochopitelně mnohé. Zejména tedy možnosti kamery, která vám nyní dovolí přiblížit se mnohem blíže k místům, která máte chuť zkoumat podrobněji. Těšit se můžete na 30 druhů zvířat, která budou propracovaná do nejmenších detailů, ještě zábavnější animace, spoustu nástrojů a objektů k výstavbě a zatraktivnění vaší zoologické zahrady. Interface a ovládání má být intuitivní a jednoduché. Chybět samozřejmě nebude tutoriál. Dále si budete moci vyzkoušet tři herní typy - Campaign, Freeform a Sandbox. Objevíte ale i další novinky, například nové módy - Zoo Guest mode, který vám umožní vaši zahradu projít jako každý jiný návštěvník a užít si tak i všechny ty radosti, které svým návštěvníkům v parku dopřáváte; Zoo Keeper mode, který vám umožní starat se o zvířata jako ještě nikdy předtím; a Photo mode, s jehož pomocí si budete moci pořídit obrázky svých oblíbenců (zvířat i návštěvníků) a sdílet je s přáteli online. Hra bude zahrnovat také encyklopedii (Zoopedia) obsahující nejrůznější zajímavé informace o zvířatech.
ZOO TYCOON 2: ZOOKEEPER COLLECTIO
Tato sbírka ztrojnásobí vaši zábavu ve vašem ZOO. Kolekce obsahuje základní hru + datadisky Endangered Species a African Adventure a přináší vám 70 úžasných zvířat - některá, která milují zábavu, jiná divoká, ale všechna fascinující. Postavte skvělé výběhy a vyhlídkové trasy, které nadchnou vaše hosty a přidají vám na slávě vaší ZOO. Ukažte se se svými manažerskými schopnostmi …

Download zvířata do Zoo Tycoon 2

27. března 2008 v 7:41 | Mich@l |  Zoo Tycoon 2 - Downloady
Zvířata ke stažení najdete ..::: ZdE :::..

Dinosauři

26. března 2008 v 17:07 | Mich@l |  Zoo Tycoon 2
Carnotaurus
Carnotaurus

Carnotaurus byl neobvyklý masožravý dinosaurus žijící během období křídy před 113 až 91 miliony let. Nad obočím měl sukovité rohy, které byli používány k trkání a pářičím obřadům a čtyřprsté "ruce" s dozadu směřujícím bodcem. Zatímco většina dinosauřích zkamenělin byla nalezena v Severní Americe, Carnotaurus byl objeven v Argentině (Jižní Americe) poměrně nedávno (1984) José F. Bonapartem. Našel pouze jednu zkamenělinu, ale ta byla tak dobře chráněná, že na jeho kůži byly viditelné tvrdé rány.Styracosaurus
Styracosaurus

Styracosaurus byl býložravý dinosaurus žijící během období ranné křídy před 65 miliony let. Byl to předek Triceratopse s jedním velkým rohem na nose a malý roh pod každým okem a pichlavý krční lem pro ochranu před dravci jako T. rex., který měl rád Triceratopse, Styracosaurs používal svůj ostrý zobák k sekání listů z nízkých rostlin jako například cykst a své silné čelisti k přežvykování tuhých listů. Velká kostní stoj s přibližně stovkou zkamenělin Styracosauruse signalizuje, že Styracosaurus cestoval ve stádech.Triceratops
Triceratops

Triceratops byl býložravý dinosaur žijící během období pozní křídy před 65 miliony let. Byl to potomek Styracosauruse s rohy na nose a očích a pichlavým krčním lemem. Triceratops mohl otevřít čelisi šikmo tak, aby shromáždil listí střídavě mezi hlavou a krkem. Svědectví zkamenělin ukazuje, že spodní strana krčního límce obsahovala husto sí» krevních cest, které byly využívané k ochlazený dinosaurů téměř stejným způsobem jako sloni dopravují krev k uším, aby vyzařovali teplo.
Tyrannosaurus rex
Tyrannosaurus rex

Tyranosaurus rex byl velký dvounohý masožravý dinoaurus žijícm na konci odbdoví křídy před 65 miliony let. O Tyranosaurusovi vědí vědci mnohem víze než o jiných dravých dinosaurech. Tyranosaurus měl kostidrtící zkousnutí a často okrádal býložravé dinosaury a jeho žaludek mohl držet více než polovinu metrické tuny masa. Lem Triceratopse bvl nalezen ve zkamenělém hnoji Tyranosauruse.


Demoverze Zoo Tycoon 2: Extinct Animals

26. března 2008 v 17:02 | Mich@l |  Zoo Tycoon 2
Demoverze Zoo Tycoon 2: Extinct Animals
9.10.2007 | Velikost: 249 MB | Autor: Blue Fang Games
Podívejte se do divočin prastaré historie a setkejte se s úžasným prátkem dodo, ohromujícím americkým mastodontem a párem nebezpečných dinosaurů! Vezměte si lopatu a začněte hleda fosílie, sestavte je jako puzzle a poté s nimi hned do laboratoří a oživte vaše Vyhynulé zvíře! Nečekejte na další dobu ledovou!

Zoo tycoon 2: Marine mania - Demoverze

26. března 2008 v 16:56 | Mich@l |  Zoo Tycoon 2
Demoverze Zoo Tycoon 2: Marine Mania
9.10.2006 | Velikost: 280 MB | Autor: Blue Fang Games
V celém demu je jediný scénář Coastal ze severní Ameriky, v němž si budete moct vyzkoušet jak kampaňový mód, tak i Freeform, v němž si můžete stavět vlastně, co chcete. Vyzkoušet si také můžete několik vodních zvířat jako například karetu obrovskou a také tučňáka skalního, některá zvířata můžete vycvičit a poté s nimi předvádět nějakou tu show, kterou si sestavíte.